Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 • Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

  Про проведення сертифікованого заходу «Школа фахового зростання педагога «Електронні щоденники та журнали»

  31/05/2021

  Відповідно до плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2021 рік, із метою формування професійної компетентності вчителів інформатики щодо використання електронних журналів та щоденників в освітньому процесі (цифровий та фаховий компоненти) 15 червня 2021 року навчально-методичною лабораторією інформаційно-комунікаційних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування у синхронному режимі проводитиметься сертифікований захід «Школа фахового зростання педагога «Електронні щоденники та журнали»
  (далі – Захід).

  До участі запрошуються вчителі інформатики закладів освіти Миколаївської області.

  Програмою Заходу передбачено розгляд онлайн-інструментів для ведення електронних журналів та щоденників, нормативної бази, що врегульовує їх використання:

  • нормативні документи, що регулюють використання електронних журналів та щоденників у закладах освіти України;
  • огляд сервісів для роботи з електронними журналами та щоденниками;
  • практичне застосування сервісів «Human», «Атомс», «Просвіта»,
   «Е-school», «Electronic Journal» та «Нові знання» (з досвіду роботи педагогів).

  За результатами участі в Заході учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації на 10 годин за умови виступу під час прямої трансляції як спікера або розроблення інструктивних матеріалів щодо використання електронних журналів та щоденників в освітньому процесі за розділами:

  • Порівняльна характеристика сервісів для роботи з електронними журналами та щоденниками.
  • Інструкція з використання електронного журналу (в обраному сервісі для роботи з електронними журналами).
  • Інструкція з використання електронного щоденника (в обраному сервісі для роботи з електронними щоденниками).

  Захід організовано у віртуальній кімнаті Meet. Учасникам, які бажають узяти участь, необхідно мати обліковий запис у Google.

  Початок о 10:00. Попередня реєстрація за покликанням: https://forms.gle/xgXoadYvj7BbrQFi9. Кількість місць обмежена (максимальна кількість учасників – 100).

  Запис та представлені матеріали буде розміщено на сторінці Заходу (https://sites.google.com/moippo.mk.ua/15-06-2021) у вільному доступі.