15 Липня 2022

Про онлайн-навчання для педагогічних працівників закладів освіти

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 12 липня 2022 року № 1/7806-22 повідомляємо, що в рамках домовленостей із Міністерством освіти і науки України щодо розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації освітнього процесу в закладах освіти, компанія «Google Україна» проводитиме серію онлайн-навчань для педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів освіти всіх рівнів у рамках програми «Цифрові інструменти Google для освіти», які проводитимуться протягом 2022–2023 навчального року.  

У рамках навчання передбачено 12 тренінгових сесій, кожна з яких розпочинатиметься з наступного місяця. Тривалість однієї серії тренінгів становитиме 4 тижні – 30 годин (1 кредит ECTS). За підсумками навчання передбачений сертифікат підвищення кваліфікації відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800.

Заклади освіти, педагогічні колективи яких успішно завершать навчання за програмою з показником вище 50% від загальної кількості педагогічних, науково-педагогічних працівників, отримають спеціальний статус «Заклад освіти – учасник програми Google for Education» / Google for Education Participating School.

За підсумками програми Міністерство освіти і науки України та компанія«Google Україна» планують відзначити найактивніші заклади.

Форма реєстрації: bit.ly/gwua2223r.

Із організаційними питаннями, детальною програмою та розкладом навчальних сесій курсу можна ознайомитися на спеціально створеному сайті за покликанням: bit.ly/2223gwua.