Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 • Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

  Конкурс «КОЛОСОК для ЗСУ»

  09/11/2022

  Оргкомітет запрошує учнів 1–11 класів та їхні родини до участі у конкурсі-марафоні  „КОЛОСОК для ЗСУ”.  Цього разу в учасників дві задачі: показати якнайкращий результат у конкурсі й задонатити на підтримку ЗСУ.

  Реєстрація учасників буде автоматичною, при внесенні, учнями, відповідей в мобільному додатку, в момент проведення Конкурсного етапу 11-15 грудня 2022р., тож школи не надсилають заявок.

  Завдання координаторів – інформаційна кампанія, залучення учасників, інформування про способи пожервувань у фонд „ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ”.

  По завершенні конкурсу школи, координатори та учителі, які організовують конкурс у школі (класі), отримають сертифікати волонтерів з годинами. Усіх, хто бажає долучитися до організації конкурсу „КОЛОСОК для ЗСУ”, просимо зареєструватися для отримання подальших інструкцій та отримання сертифікату за посиланням:    https://forms.gle/UPWV6UmmYQFHLUsBA.

  Номінації конкурсу і завдання для підготовки, як завжди, діти знайдуть на сайті kolosok.org.ua у рубриці МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО КОНКУРСУ.

  Цей конкурс особливий не лише за призначенням благодійних внесків, але й за унікальним сертифікатом, тривалістю, форматом та віковою категорією учасників:

  1. Учасники, родини або школи самостійно перераховують благодійний внесок у фонд „ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ” . Будьте уважні при оплаті карткою на сайті фонду. Якщо Ви оберете „підписка”, то кошти з Вашої карти автоматично списуватимуться щомісяця.

  Реквізити фонду: https://savelife.in.ua/donate/?utm_source=kolosok-dlia-zsu

  1. Лише цього разу усі учасники отримають діамантовий сертифікат у номінації „МИ ДОПОМОГЛИ ЗСУ”.
  2. Конкурсна подія триватиме з 1 листопада по 15 грудня. Тому Оргкомітет назвав цей конкурс марафоном.
  3. До участі запрошуються учні 1–11 класів та (за бажанням) їхні родини й широке коло знайомих родини. Долучайте дітей, які вчаться за межами України.
  4. Благодійний внесок на рахунок фонду становить від 25 грн з учасника. Разом з учасниками можуть донатити члени родини та знайомі.

  З умовами проведення та етапами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://e-kolosok.org/kolosk-dlia-zsu/?utm_source=lt_krd  або http://kolosok.org.ua/kolosok-dlia-zsu/?utm_source=lt_krd.

  З повагою, координатор конкурсу  „КОЛОСОК” Дарія Біда

  PS: цей лист-запрошення та умови проведення конкурсу ви можете завантажити з нашого сайту за посиланням: https://e-kolosok.org/kolosok-dlia-zsu-docs/04_11_Kolosok_dlia_zsu_koordynatory.pdf.