Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Запрошуємо педагогів Миколаївщини підписатися на інформаційні ресурси МОІППО для отримання останніх новин у сфері освіти

Обласний семінар «Формування патріотично зорієнтованих цінностей в освітньому процесі початкової школи»

19/10/2023

18 жовтня 2023 року кафедрою теорії й методики дошкільної та початкової освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено обласний семінар «Формування патріотично зорієнтованих цінностей в освітньому процесі початкової школи». 

Олена Сокуренко, завідувач кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО, привітала учасників, ознайомила з програмою заходу. Олена Олексіївна наголосила на важливості й  актуальності патріотичного виховання в сучасних умовах, що зумовлюється процесом формування в Україні громадянського суспільства, становлення єдиної нації. 

Оксана Рибачук, методист кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО, проаналізувала аспекти патріотичного виховання учнів як пріоритетного напряму в національній системі освіти. 

Валентина Лапуренко, заступник директора з виховної роботи Миколаївського ліцею № 40 Миколаївської міської ради, розповіла про систему впровадження національно-патріотичного виховання здобувачів освіти в сучасному освітньому просторі початкових класів ліцею.

Майстер-класи «Україна починається з тебе» та «Герої поряд з нами» провели Ольга Радул, учитель початкових класів Миколаївського ліцею імені Олега Ольжича Миколаївської міської ради, і Наталія Золотар, учитель початкових класів Баштанського ліцею № 1 Баштанської міської ради. Педагоги презентували ідеї, сучасні методи, форми, технології щодо патріотичного виховання учнів в освітньому процесі початкової школи під час дистанційного (змішаного) навчання.

Учасники підкреслили актуальність і практичну орієнтованість заходу.

У семінарі взяли участь 300 педагогів закладів освіти Миколаївської області.