Запрошуємо взяти участь у дистанційному ХXIV Міжнародному фестивалі “ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА”
Ідея фестивалю: “Відродження національної культури через мистецтво“. Тема фестивалю: «Розкриємо свої таланти світу!». Місце проведення: Миколаївська область, місто Миколаїв.
Терміни: 01 травня – 15 червня 2021 року:
05 – 01.06 – реєстрація відео та фото робіт учасників;
- 06 – відеотрансляція відкриття фестивалю на сайті фестивалю http://zolotiyleleka.mk.ua/
- 06 – 14.06 – відбіркові тури, перегляд відео та фото творчих робіт учасників;
- 06 – оголошення результатів, нагородження учасників та відеотрансляція закриття фестивалю;
- 06 – 10.06 – робота Міжнародної школи «Академія педагогічної творчості»;
- 06 – 21.07 – відправлення дипломів переможців фестивалю.
Порядок проведення фестивалю
Термін подання заявок для участі у дистанційному фестивалі, фото та відео Ваших творчих робіт та концертних номерів потрібно надіслати через сайт фестивалю http://zolotiyleleka.mk.ua/ під час заповнення заявки – до 01 червня 2021 року. Вступний внесок у фестивальний фонд складає 100 грн. для кожного учасника. Надсилаючи відеоконтент або фото конкурсної роботи на розгляд журі, батьки (законні представники), які діють в інтересах дитини, яка є учасником фестивалю, підтверджують повну згоду з умовами фестивалю, а також згоду на публікацію конкурсної роботи без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Всі надіслані роботи будуть представлені на сайті http://zolotiyleleka.mk.ua/.
Конкурс проводиться за трьома віковими категоріями:
- І категорія 5 – 10 років;
- ІІ категорія 11– 14 років;
- ІІІ категорія 15 – 18 років.
Нагородження учасників (за номінаціями):
Гран-прі та І, ІІ, ІІІ премії – нагороджуються дипломом відповідного рівня (надсилається у електронному вигляді на е-пошту керівника (який вказаний у заявці) або учасника).
Номінації фестивалю
Хореографічне мистецтво
Народний, класичний, естрадний, бальний танець.
- сольний виступ
- ансамблі (від 2 учасників)
На конкурс подається файл (1 відеовиступ, посилання на відео в YouTube або на G-диск з наданням доступу для акаунту zolotiyleleka@gmail.com). Обов’язковою є повна назва колективу або прізвища, ім’я учасника.
Критерії оцінювання:
- оригінальність;
- рівень художнього та якісного виконання;
- сценічна культура.
Музичне мистецтво
Cольний спів: народний, академічний, естрадний;
Вокальні ансамблі;
Виконання музичних творів: гра на музичних інструментах (сольне виконання, ансамблі (від 2 до 8 виконавців), оркестри).
На конкурс подається файл (1 відеовиступ, посилання на відео в YouTube або на G-диск з наданням доступу для акаунту zolotiyleleka@gmail.com ).
Вокальний або інструментальний номер повинен бути записаний наживо. Обов’язковою є повна назва колективу або прізвища, ім’я учасника.
Критерії оцінювання:
- оригінальність конкурсного твору;
- рівень виконання;
- культура виконання;
- сценічний образ (для вокалістів).
Тривалість виступу – до 5 хвилин.
Театральне мистецтво
На розгляд журі представляється:
- вистава (тривалістю не більше 20 хвилин);
- читці (вірш, монолог, байка, уривки з прози).
Загальний виступ тривалістю до 3-х хв.
На конкурс подається файл (1 відеовиступ, посилання на відео в YouTube або на G-диск з наданням доступу для акаунту zolotiyleleka@gmail.com). Обов’язковою є повна назва колективу або прізвища, ім’я учасника.
Критерії оцінювання:
- акторська майстерність;
- сценічна мова;
- режисура;
- музичне оформлення;
- костюм;
- грим.
Літературна творчість
На розгляд журі представляється окремо:
- проза;
- поезія;
- театральні сценарії.
До участі у конкурсі запрошуються автори оригінальних творів (віршів, оповідань, нарисів, есе). На Конкурс можуть подаватися різні за жанром оригінальні твори, тематика, стилістика та техніка виконання яких є довільною.
Мови конкурсу – українська, російська, англійська.
Творчу роботу потрібно надіслати через сайт фестивалю http://zolotiyleleka.mk.ua/ під час заповнення заявки. Вона має бути оформлена як єдиний документ у форматі (.doc), (.docx). Назва файлу – прізвище конкурсанта (наприклад, Іванов.doc). На першій сторінці слід зазначити прізвище, ім’я та по батькові учасника конкурсу, його вік; назву навчального закладу, де він/вона навчається, та міста.
Далі – назва роботи, номінація та власне твір/твори.
Театри мод / Показ мод
На розгляд журі творчі колективи надсилають відеофайл (посилання на відео в YouTube або на G-диск з наданням доступу для акаунту zolotiyleleka@gmail.com) 1 колекції у вигляді міні-спектаклю або шоу. Тривалість конкурсної програми до 4 хвилин. Обов’язковою є повна назва колективу.
Критерії оцінювання:
- повнота і виразність розкриття колекцій;
- розкриття і яскравість художніх образів, виконавський рівень;
- сценічність (пластика, костюм, культура виконання);
- художнє оформлення.
Малюнок і живопис
На конкурс надсилають фото або скан-копію 1 роботи у форматі JPG.
Роботи повинні бути виконані власноруч, без допомоги інших осіб та без обробки у фоторедакторі.
Критерії оцінювання:
- оригінальність;
- художність;
- композиційна досконалість роботи;
- різноманітність прийомів та засобів;
- повнота розкриття теми;
- виконавча майстерність.
Декоративно-прикладне мистецтво
На конкурс подають 3 фотографії 1 роботи, виконані у різних ракурсах у форматі JPG, одного з напрямів декоративно – прикладного мистецтва.
Критерії оцінювання:
- оригінальність;
- художність;
- композиційна досконалість роботи;
- різноманітність прийомів та засобів;
- повнота розкриття теми;
- виконавча майстерність.
Фотомистецтво
На конкурс подають 1 фотографію у форматі JPG на тему:
- портрет;
- пейзаж;
- об’єкти живої природи;
- фотопосмішка (казкове, комедійне фото);
- вільна тема.
Критерії оцінювання:
- технічний рівень фотографій;
- художній рівень фотографій (дотримання композиційної побудови, присутність емоційного настрою, виправдане використання незвичайних ракурсів, яскрава форма, внутрішній зміст фотографії (сюжет, настрій), світлове рішення, кольорове рішення);
- оригінальність задуму.
Громадсько-соціальна проектна творчість
Номінація «Я – лідер»
Номінацію запроваджено у зв’язку з тим, що сучасних підлітків турбують соціально значущі питання — екологія середовища, захист прав людини, життєві цінності та майбутнє країни. Так і виникла ідея створення конкурсу суспільної реклами.
На конкурс подається творча робота, виконана у вигляді мультимедійного проєкту (відеоролика), що містить авторські ідеї, фото, відеоматеріали та може бути оприлюднена на широкий загал для онлайн голосування.
Робота виконується у форматі «Соціальна мотивуюча реклама» за одним з напрямів:
- «Еко – немодно! Еко – важливо!» (екологічно свідома поведінка, поводження з відходами, пропагування здорового способу життя та дбайливого ставлення до оточуючого середовища)
- «Україна. Незалежність. 30 років» (моя візія успішної країни; я-українець, громадянин, патріот; що означає бути незалежним?);
- «Життя – найвища цінність» (10 цінностей сьогодення, запобігання булінгу й кібербулінгу, безпечний інтернет).
Відео вашого проекту потрібно надіслати через сайт фестивалю http://zolotiyleleka.mk.ua/ під час заповнення заявки, додавши посилання на відео в YouTube або на G-диск з наданням доступу для акаунту zolotiyleleka@gmail.com. Відеоролики приймаються у форматі файлу MPEG – 4 тривалістю до 2-х хвилин. На початку відеоролику повинна бути вказана наступна інформація: назва Конкурсу, тема, назва конкурсної роботи. Матеріали розробляються з дотриманням академічної доброчесності (категорично забороняється використовувати чужі тексти чи ідеї дизайну (повністю або частково)). У разі недотримання цієї умови робота відхиляється від подальшої участі в Конкурсі.
Критерії оцінювання:
- оригінальність;
- актуальність;
- різноманітність прийомів та засобів;
- повнота розкриття теми;
- мотиваційна привабливість (насиченість);
- виконавча майстерність.
Список учасників творчих колективів фестивалю надається разом із заявкою на сайт фестивалю http://zolotiyleleka.mk.ua/ у формі:
№ з/п
П.І.Б. (повністю)
Дата народження
Стать (Ч/Ж)
Контактний телефон
Електронна пошта
Наприкінці списку – П.І.Б (повністю). телефон, ел. пошта керівника творчого колективу.
До уваги керівників творчих колективів, освітян і зацікавлених осіб!
У рамках роботи фестивалю з 08.06 по 10.06 планується проведення Х Міжнародної школи «Академія педагогічної творчості» у режимі онлайн.
Головною метою роботи «Академія педагогічної творчості» є актуалізація професійного досвіду й сприяння розвитку професійних і особистісних компетентностей освітян, поширення серед педагогів інноваційних ідей і науково-практичних напрацювань, надання рекомендацій щодо неперервного професійного самовдосконалення під час становлення Нової української школи.
ПРОГРАМА школи педагогічної творчості передбачає проведення лекцій, майстер-класів, тренінгів, індивідуальних консультацій сучасними спікерами у галузі теорії й практики педагогіки, психології й художньо-естетичної освіти України й зарубіжжя.
По закінченню учасники отримують СЕРТИФІКАТ про участь із зазначенням кількості прослуханих годин.
Участь у АПТ відбувається за попередньою реєстрацією за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1aXj6U6wB9EHO-32qlrcO_zQyC4akq8ZbUG-AFYSfOyw/edit
Матвєєва Ганна – генеральний директор фестивалю
Майборода Тетяна (+380505749093) – виконавчий директор фестивалю (інформує щодо умов проведення; подачі заяв на участь).
Брєднєва Олена (+380502497304) – головний режисер фестивалю, адміністратор (інформує щодо організації та програми конкурсів сценічних мистецтв).
Литвиненко Наталія (+380958858280) – адміністратор (інформує щодо організації та програми проведення конкурсів декоративно-прикладних мистецтв, малюнку та живопису, театру мод, а також фотомистецтва).
Летунова Людмила (+380999233231) – адміністратор (інформує щодо проведення конкурсу громадсько-соціальна проектна творчість у номінації «Я – лідер»).
Стемковська Ярослава (+380506541263) – керівник Міжнародної школи «Академія педагогічної творчості» (інформує щодо умов проведення, реєстрації учасників Міжнародної школи «Академія педагогічної творчості»).
Климова Юлія (+380981283770) – адміністратор (інформує щодо організації та програми проведення літературного конкурсу фестивалю).