Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

У 2025 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2024 року № 1513 “Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2025 році” розпочинається надання послуг з професійної підтримки та допомоги педагогам (супервізія)

Організаційні та методичні аспекти викладання історії, правознавства та громадянської освіти у 2025–2026 навчальному році

29/08/2025

28 серпня 2025 року кафедрою філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО проведено інструктивно-методичний семінар для керівників методичних об’єднань і вчителів суспільствознавчих предметів «Організаційні та методичні аспекти викладання історії, правознавства та громадянської освіти у 2025–2026 навчальному році». 

З вітальним словом до учасників звернувся Ігор Ніколаєв, д. і. н., завідувач кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО, який окреслив сучасні виклики й пріоритети історичної освіти.

Олена Іртищева, методистка кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО, висвітлила актуальні питання щодо  організації освітнього процесу з історії, правознавства та громадянської освіти у 2025–2026 навчальному році.

Віталій Гладун, старший викладач кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО, визначив особливості  застосування багаторакурсного підходу у викладанні історії як елементу розвитку критичного мислення.

Ірина Лободовська, учителька історії Миколаївського ліцею імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради, переможниця конкурсу «Учитель року – 2025» у номінації «Історія», розкрила специфіку інтеграційного підходу як способу конструювання заняття навколо проблеми чи запитань та репрезентувала авторські методичні розробки.

Щиро дякуємо всім за активність, професіоналізм і плідну співпрацю!