4 Вересня 2020

Обласний методичний актив керівників методичних об’єднань учителів фізики та астрономії

Відповідно до річного плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 03 вересня 2020 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій в форматі ZOOM-конференції проведено обласний методичний актив керівників районних (міських) методичних об’єднань учителів фізики та астрономії «Професійна компетентність учителя фізики: компоненти, критерії та індикатори, технологія формування та розвитку».
Людмила Клименко, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений працівник освіти України, висвітлила шляхи формування професійної компетентності вчителя на засадах STEM-освіти.
На нових викликах в організації освітнього процесу з фізики та астрономії акцентувала увагу Олена Ліскович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти).
На заході ґрунтовно висвітлено досвід організації дистанційного навчання. Ольга Захар, кандидат педагогічних наук, заступник директора з науково-педагогічної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, представила ефективні стратегії організації освітнього процесу в умовах цифрового суспільства.
Світлана Старостенко, заступник директора з навчально-виховної роботи Баштанської гімназії Баштанської міської ради, учитель-методист, та Оксана Озерова, учитель фізики та астрономії Баштанської гімназії Баштанської міської ради, учитель-методист, заслужений учитель України, продемонстрували систему роботи закладу освіти щодо організації дистанційного навчання.
Євгенія Сажнєва, учитель фізики та астрономії Коблівського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Коблівської сільської ради Березанського району, учитель-методист, порівняла можливості сервісів Hangouts та meet для проведення онлайн-занять.
На завершення заходу учасники обговорили актуальні питання викладання фізики та астрономії в новому навчальному році, особливості виконання практичної частини програми в умовах змішаного та дистанційного навчання.

Контакти

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Адреса корпусу №1: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4а

Телефон: (0512) 37-85-89 - приймальня

Адреса корпусу №2: м. Миколаїв, вул. Наваринська, 6

Телефон: (0512) 37-93-86

Електронна пошта: moippo@moippo.mk.ua

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування