wrapper

flat facebook32x32    10423 64   

47284446 363907154370488 886233090979004416 n30 листопада 2018 року кабінет навчальний «Освіта Миколаївщини» МОІППО провів на базі Баштанської ЗОШ І–ІІІ ст. Баштанської міської ради міжрайонний проблемний семінар «Інтеграція навчального процесу як необхідна умова формування цілісної картини світу у свідомості юних українців. Досвід. Проблеми. Перспективи».

 

На семінарі розглядалися питання:

  1. Інтегроване навчання як засіб формування інтегративного мислення учнів.
  2. Інтеграція навчального процесу в закладах загальної середньої освіти як необхідна умова розвитку пізнавальної активності здобувачів знань.
  3. Проблеми та перспективи впровадження інтегрованого підходу до вивчення предметів суспільно-гуманітарного та природничого циклів у світлі реформи Нової української школи.
  4. Методичні аспекти інтеграції знань у виховній роботі закладу освіти.

Під час практичної частини учасники Семінару відвідали інтегровані уроки:

історії та англійської мови в 11 класі з теми: «Економічні моделі в інтеграційних процесах розвитку країн»; української літератури та біології у 6 класі з теми: «Шукаємо папороті цвіт»; хімії (міжпредметна інтеграція) у 9 класі на тему:

«Поняття про р-Н розчину»; позакласний захід для 10 класу «Колесо історії в життєвій долі українців». Учасники заходу активно долучилися до обговорення шляхів упровадження інтегрованого підходу в освітній процес ЗЗСО Миколаївщини.

У роботі Семінару взяли участь керівники методичних об’єднань учителів географії, хімії, історії, української мови та літератури, англійської мови, методисти методичних кабінетів, до повноважень яких входить виховна робота, педагоги закладів загальної середньої освіти Баштанського, Казанківського та Новобузького районів, науково-педагогічні, педагогічні працівники МОІППО (усього 35 осіб).

Щиро дякуємо педагогічному колективу Баштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради, адміністрації закладу, працівникам методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради за багаторічну плідну співпрацю із МОІППО та створення прекрасних умов для проведення міжрайонного проблемного семінару на високому науково-методичному рівні.

http://www.zoofirma.ru/