wrapper

flat facebook32x32    10423 64   

20 листопада 2018 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти організовано педагогічну практику для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів хімії та біології (гр. 188) на базі Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради  (куратор групи – Гордієнко Роман Вікторович, методист кафедри).

Бітлян Оксана Костянтинівна, учитель хімії Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради, кандидат сільськогосподарських наук, провела майстер-клас із теми «Формування в учнів навичок дослідження». Слухачів курсів зацікавили ідеї, методи залучення ліцеїстів до проектної діяльності в межах STEM-освіти. Зокрема ліцеїсти демонстрували власноруч виготовлені працюючі моделі автомобілів, показували методи дублення шкіри, визначали вміст вітаміну С у продуктах харчування та проводили інші досліди.

Учасники заходу долучилися до майстер-класу і, як результат, навіть  виготовили  на пам’ять сувеніри зі шкіри. Педагоги переконалися в тому, що все почуте і побачене доцільно використовувати у своїй практиці. 

Інститут щиро дякує адміністрації ліцею, вчителям Бітлян О. К. та Орел А. Г.

http://www.zoofirma.ru/