19 Лютого 2021

Запрошуємо до участі в обласному інтернет-форумі «Астрономія в сучасній школі: як зробити освітній процес цікавим і результативним?»

Відповідно до плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2021 рік, із метою поліпшення якості викладання астрономії в закладах освіти області, популяризації астрономічної науки серед учнівської молоді 12–16 квітня 2021 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій
проводитиметься обласний інтернет-форум «Астрономія в сучасній школі: як зробити освітній процес цікавим і результативним?».
До участі запрошуються вчителі астрономії, методисти, учні закладів освіти області. З орієнтовними напрямами роботи інтернет-форуму і вимогами до оформлення матеріалів можна ознайомитися в прикріпленому документі.
Просимо довести інформацію про обласний інтернет-форум «Астрономія в сучасній школі: як зробити освітній процес цікавим і результативним?» до відома педагогічних працівників та учнів.

16.02. Обласний інтернет-форум

Контакти

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Адреса корпусу №1: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4а

Телефон: (0512) 37-85-89 - приймальня

Адреса корпусу №2: м. Миколаїв, вул. Наваринська, 6

Телефон: (0512) 37-93-86

Електронна пошта: moippo@moippo.mk.ua

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування