15 Січня 2021

Відбір підручників для 4 класу НУШ

Із 18 січня до 09 лютого 2021 року (згідно з наказом МОН України від 04.11.2020 №1373) проходитиме відбір нових підручників для 4 класів НУШ безпосередньо педагогами ЗЗСО. Ми створили вчителям максимально зручні умови для полегшення процесу ознайомлення з електронними версіями підручників під час карантину із метою подальшого здійснення усвідомленого вибору.

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників видавництвом «РАНОК» розміщено на офіційному сайті (ranok.com.ua) електронні версії фрагментів підручників та надано для вільного доступу електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»: lib.imzo.gov.ua (розділ «Конкурс підручників»). За наведеними в переліку гіперпосиланнями можна перейти до електронних версій оригінал-макетів підручників, презентацій підручників, орієнтовних навчальних програм та календарних планів, інтернет-підтримки та навчальних відео.
Додаткова інформація за посиланням:  http://ranok-ul.tilda.ws/nush4 .

Видавництво «Ранок» завжди виконує свої зобов’язання. Тому апробація в пілотних класах, вчасний друк якісних підручників та навчально-методичних комплектів, забезпечення інтернет-підтримки і методичного супроводу діяльності вчителя — обов’язкові етапи щорічної роботи.

Запрошуємо педагогів на спеціальну сесію Інтерактивної школи творчого вчителя 18–23 січня 2021 року «Підручники для 4 класів як  запорука успішного закінчення початкової ланки НУШ». Докладніше: http://ranok-ul.tilda.ws/interactiveschool

Реєстрація за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfY0BdEg6VBLQqC95OTgHwSHHgA4hfpFzg0JGZo7say3Vwz2g/viewform 

Відеозаписи авторських виступів будуть доступні на сайті: interactive.ranok.com.ua.

Контакти

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Адреса корпусу №1: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4а

Телефон: (0512) 37-85-89 - приймальня

Адреса корпусу №2: м. Миколаїв, вул. Наваринська, 6

Телефон: (0512) 37-93-86

Електронна пошта: moippo@moippo.mk.ua

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування