Єдина Країна! Единая Страна!
 
18 | 01 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідВітаємо на головній сторінці

Анонси

Програми проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із хімії, англійської мови та математики

Доводимо до Вашого відома програми проведення ІІІ етапу олімпіад,які проходитимуть 20-21.01.2018.

Про проведення конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз 2018»

          Відповідно до інформаційного листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України «Про Всеукраїнський юнацький водний приз – 2018» інформуємо про таке.

          Із метою залучення молоді до вирішення проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів ГО «Всеукраїнське водне товариство «ВотерНет» проводить конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз – 2018» серед учнів закладів загальної середньої освіти та студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів, віком від 15 до 20 років.

          Детальна інформація – у вкладенні та на сайті ГО «Всеукраїнське водне товариство «ВотерНет».

Вкладення:
Скачати цей файл (List_IMZO_2837_13122017.pdf)List_IMZO_2837_13122017.pdf[ ]94 Кб

24 січня 2018 року на базі МОІППО відбудеться вебінар «Психологічна служба системи освіти України в умовах децентралізації»

24 січня  2018 року на базі МОІППО відбудеться вебінар «Психологічна служба системи освіти України в умовах децентралізації».

Програмою вебінару передбачено розгляд таких питань:

  • особливості діяльності психологічної служби в умовах децентралізації;
  • роль і місце психологічної служби в контексті Нової української школи;
  • організація методичного супроводу психологічної служби у закладах освіти (з досвіду діяльності об’єднаної територіальної громади);
  • механізм підвищення рівня фахової майстерності працівників психологічної служби в об’єднаних територіальних громадах (радах);
  • визначення доцільності використання психологічного інструментарію та налагодження співпраці з установами, що залучаються до проведення заходів у закладах освіти.

До участі у вебінарі запрошуються методисти із психологічної служби науково-методичних установ та керівники районних (міських) методоб’єднань із психологічної служби.  

Вебінар відбудеться з 10.00 до 12.00.  Посилання на сторінку вебінару буде розміщено на порталі МОІППО у розділі «Новини».

vebinar1_0.jpg

23 січня 2018 року відбудеться заняття експериментальної школи зростання фахової майстерності педагога

Програмою заняття передбачено розгляд питань:

  •  трансформація інформаційно-освітнього середовища в контексті впровадження STEM-освіти;
  • навчальний комплект Аrduino: складові, інформаційна та методична підтримка;
  •  основи програмування програмно-апаратної платформи Arduino.

До участі в роботі запрошуються учителі закладів загальної середньої освіти Миколаївської області, які зацікавлені в провадженні STEM-ідей в освітній процес.

Попередня реєстрація щодо участі у заході за посиланням: https://goo.gl/forms/rJ3PdHAPBiZDlVs92

Початок роботи о 09.00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4-а, МОІППО, кабінет № 27.

Вкладення:
Скачати цей файл (Нотич.pdf)Нотич.pdf[ ]83 Кб

Про проведення Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» та конкурсу «Учитель (вихователь) року з предметів духовно-морального спрямування»

За ініціативи Громадської ради при Міністерстві освіти і науки з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями у 2018 році на базі Національного університету «Острозька академія» проходитимуть щорічні заходи з духовно-морального виховання:

XIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель (вихователь) року з предметів духовно-морального спрямування» для вихователів закладів дошкільної освіти, вчителів закладів середньої, професійно-технічної та вищої освіти (29-30 березня 2018 р.);

XI Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії» для дітей дошкільного віку, учнів 1-11 класів закладів середньої освіти, учнів закладів професійно-технічної освіти та студентів закладів вищої освіти: для дітей дошкільного віку та учнів 1-6 класів - 1 червня 2018 р.; для учнів 7-11 класів, закладів професійно-технічної освіти та студентів закладів вищої освіти - 27 квітня 2018 р.

Міністерство освіти і науки просить надати організаційну підтримку зазначеним заходам.

Вкладення:
Скачати цей файл (12.01. Юні знавці Біблії.pdf)12.01. Юні знавці Біблії.pdf[ ]103 Кб

Вітаємо учасників усного математичного рахунку «Прангліміне»!

miksike

Вітаємо учасників Усеукраїнських змагань із усного математичного рахунку «Прангліміне»! Із 03 жовтня по 26 грудня 2017 року відбулися три етапи онлайнових змагань. У Миколаївській області взяли участь 1006 чоловік. Усі показали достойні результати.

До обласного фіналу «Прангліміне» запрошуються учні та дорослі (списки додаються).

Для уточнення місця проведення змагань просимо з’єднатись із Рогожинською Еліною Костянтинівною, методистом кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ за тел.: (063) 977 93 00,   (067) 962 36 96, електронна адреса: elina.zavaliy@gmail.com

Вкладення:
Скачати цей файл (табл миксике.docx)табл миксике.docx[ ]23 Кб

Щодо проведення ІІ Усеукраїнського дитячого літературного конкурсу «ПероДактиль»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 04.01.2018 № 1/9–4 «Про організацію тап участь у ІІ Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «ПероДактиль» (лист організаторів від 22.11.2017 № 04) повідомляємо, що метою конкурсу є розвиток творчих здібностей та піднесення престижу дитячого письменства.

          Детальна інформація – на сайті perodaktyl.com.ua

Вкладення:
Скачати цей файл (12.01.ПероДактиль.pdf)12.01.ПероДактиль.pdf[ ]101 Кб

Щодо проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна»

      Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 10.01.2018 № 1/9–13 «Про Національний конкурс «Благодійна Україна» МОІППО інформує, що вищезазначений конкурс проходить із 01 листопада 2017 року. Ініціатор проведення конкурсу – Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України». Переможців конкурсу («Ангелів добра») визначатимуть у п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і трьох спеціальних номінаціях.

          15 лютого 2018 року – останній термін подачі заявок для участі у конкурсі.

          Додаткова інформація – на офіційному сайті: www.blagoukraine.org та у вкладенні.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання