Єдина Країна! Единая Страна!
 
20 | 03 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідМетодичні матеріали

Розпочала роботу творча група з проблеми «Розвиток виховної системи навчального закладу в умовах Нової української школи».

24 жовтня 2017 року на базі МОІППО відбулось засідання творчої групи з проблеми «Розвиток виховної системи навчального закладу в умовах Нової української школи».

У заході взяли участь: Таніна Н. А., заступник директора з виховної роботи Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 34 Миколаївської міської ради; Клапчук Ю. В., методист районного методичного кабінету Снігурівської районної ради; Гриньків Н. М., заступник директора з виховної роботи Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 12 Миколаївської міської ради; Табунщик С. І., заступник директора з виховної роботи Южноукраїнської 
ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 імені Захисників Вітчизни Южноукраїнської міської ради;  Селецька Т. В., методист науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради; Колесніченко Н. Ф., заступник директора з виховної роботи Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради; Калініченко А. М., методист районного методичного кабінету Березнегуватської районної ради.

Відкрила засідання Вітковська Олена Данилівна, завідувач навчально-методичної лабораторії акмеології, яка у своєму виступі розкрила особливості виховної діяльності в умовах сьогодення та ознайомила присутніх із організаційними етапами роботи обласної творчої групи.

 Селецька Тетяна Валентинівна, методист Науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради наголосила на основних положеннях створення програми виховання особистості учня з метою формування системи цінностей. Учасники мали змогу проаналізувати структурні компоненти діючих програм та розробити матрицю обласної програми виховної роботи. Учасники дійшли згоди щодо спільного опрацювання матеріалів засобами мережі Інтернет. Педагоги зазначили, що така форма роботи як творча група є ефективною і дієвою у колективній взаємодії з упровадження інноваційних технологій у сучасний освітній процес. Засідання стало  доброю нагодою для обміну досвідом з організації виховної роботи та обговорення проблем із зазначеної теми.

Про відзначення у 2016 році 20-ї річниці Конституції України в навчальних закладах Миколаївської області

На виконання Указу Президента України від 15 березня 2016 року № 94/2016 «Про відзначення 20-ї річниці Конституції України», із метою належного відзначення в 2016 році 20-ї річниці Конституції України, формування високого рівня правової свідомості та правової культури дітей та учнівської молоді, виховання в юних громадян поважного ставлення до Основного Закону України Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти надсилає для практичного використання в роботі методичні рекомендації щодо відзначення 20-ї річниці Конституції України в позашкільних навчальних закладах та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Збірка методичних рекомендацій до відзначення пам’ятних дат у  загальноосвітніх навчальних закладах

Видання містить методичні рекомендації для загальноосвітніх навчальних закладів України, розроблені Українським інститутом національної пам'яті та схвалені Міністерством освіти і науки України до використання у навчально-виховному процесі.
Матеріали присвячено відзначенню пам'ятних дат історії України, вшануванню борців за незалежність України у ХХ столітті, жертв тоталітарних режимів.
Збірка може стати у нагоді вчителям і викладачам загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладів; науковцям, працівникам органів управлінь освітою обласних, районних, міських державних адміністрацій, Інститутів післядипломної
педагогічної освіти.

Про відзначення 25-ї річниці незалежності України

На виконання Указу Президента України "Про відзначення 25-ї річниці незалежності України" від 3 грудня 2015 року № 675 пропонуємо протягом 2016 року провеститижні історії під загальноукраїнським гаслом "Незалежність. Від 1991-го – назавжди" та інші заходи, активно висвітлюючи їх на web-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ «РОЛЬ ПЕДАГОГА В ПОСИЛЕННІ ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Ураховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції/

Методичні рекомендації класним керівникам із питань патріотичного виховання учнів

Становлення учня як громадянина та патріота – актуальна проблема сьогодення. Цей процес відбувається під час виховання та представляє цілий комплекс заходів, спрямованих на формування людини як особистості. Виховання дітей шкільного віку здійснюється в процесі навчальної та виховної роботи в школі та за її межами, формуючи свідому, активну, корисну для суспільства особистість. Провідна роль у цьому процесі належить класному керівнику.

Детальніше...

Патріотичне виховання підростаючого покоління (Бібліографічний список)

Для українського народу патріотизм був і є найбільшою національною цінністю, тому серед патріотичних завдань, що стоять перед освітянами, є виховання свідомого громадянина – патріота своєї держави.
У бібліографічному списку представлено літературу з питань патріотичного виховання молодого покоління у загальноосвітніх навчальних закладах в урочній та позаурочній діяльності.

Детальніше...

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання