Єдина Країна! Единая Страна!
 
20 | 03 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідОрганізаторам виховної роботи

Методичні рекомендації щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в загальноосвітніх навчальних закладах області

Із метою виховання в учнівської молоді розуміння та глибокого емоційного сприйняття ідеї Революції гідності, їх мотивації до героїчного вчинку в ім'я гідності і свободи, формування компетентності патріота-громадянина на прикладах життя і вчинків учасників Євромайдану лабораторією виховної роботи та захисту прав дитини МОІППО розроблено методичні рекомендації щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо організації та проведення у загальноосвітніх навчальних закладах Уроку Соборності “Єднання заради Незалежності” (до Дня Соборності України 22 січня 2016 року)

На виконання Указу Президента України "Про відзначення у 2016 році Дня Соборності України" (№ 731 від 30 грудня 2015 року)з метою виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу Міністерство освіти і науки України рекомендує 18 – 22 січня 2016 року провести в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах Урок Соборності "Єднання заради Незалежності" та інші тематичні заходи.

Календар знаменних і пам’ятних дат на 2016 рік

Календар знаменних та пам'ятних дат на 2016 рік допоможе якісно спланувати виховну роботу заступникам директорів шкіл із виховної роботи та  класним керівникам.

  

Методичні рекомендації "СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНА ТА ПСИХОЛОГІЧНА РОБОТА З ДІТЬМИ У КОНФЛІКТНИЙ ТА ПОСТКОНФЛІКТНИЙ ПЕРІОД"

     Буремні події останніх місяців показали значення і велику цінність окремої особистості, її роль у суспільно-історичних змінах. Одночасно стала очевидною необхідність соціально-психологічного захисту і психологічної допомоги як окремим людям, так і цілим соціальним групам. У часи соціальних потрясінь якраз і виявляється увесь наявний потенціал особистості. У такі часи кожна людина «показує своє справжнє обличчя», увесь свій особистісний потенціал. Сказане стосується і працівників психологічної служби системи освіти – практичних психологів, соціальних педагогів, їх керівників. У даний час психологічна служба в цілому і кожен професіонал мають показати суспільству, все на що вони здатні, виявити високий професіоналізм, відповідальність перед людьми, чуйність і повагу до кожної особистості.

Вкладення:
Скачати цей файл (Metodichka_dity v konfliktnyh sytatsiyah.pdf)Metodichka_dity v konfliktnyh sytatsiyah.pdf[ ]307 Кб

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до вшанування у загальноосвітніх навчальних закладах загиблих від Голодомору 1932 – 1933 років (до Дня пам’яті жертв Голодомору)

28 листопада 2015 року відповідно до Указу Президента України "Про заходи у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів" від 13 листопада 2015 року № 635 в усіх населених пунктах України відбудуться заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів.

При цьому надсилаємо методичні рекомендації, розроблені Українським інститутом національної пам'яті.

Увага !!! МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до відзначення у загальноосвітніх навчальних закладах Дня захисника України

      Із метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ "Про День захисника України" від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.
Відповідно до Указу Президента України "Про відзначення у 2015 році Дня захисника України" від 23.08.2015 року № 497 для піднесення бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій це свято відзначатиметься на державному рівні.

Методичні рекомендації щодо впровадження Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів у виховний процесс загальноосвітніх навчальних закладів

Метою Орієнтирів є створення цілісної моделі виховної системи на основі громадянських і загальнолюдських цінностей як орієнтовної для проектування моделей виховних систем у загальноосвітніх навчальних закладах України.

Методичні рекомендації класним керівникам з питань профілактики шкідливих звичок в учнівському середовищі

Важливою складовою виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах є превентивна освіта, що охоплює комплекс важливих проблем сучасної педагогіки – профілактику шкідливих звичок, ризикованої та девіантної поведінки, правопорушень серед неповнолітніх, утвердження здорового способу життя, соціально-правовий захист дітей і молоді тощо. Змістове наповнення превентивного виховання відповідно до сучасних вимог передбачає формування системи ціннісного ставлення особистості до самої себе, соціального та природного оточення.

Організація виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах області у 2015/16 навчальному році…

Важливо, щоб кожен навчальний заклад став для дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.

Вкладення:
Скачати цей файл (методичний лист 2015.pdf)методичний лист 2015.pdf[ ]7799 Кб

Про проведення освітньої програми «Школа миру»

В Україні стартував проект «Школа миру», який започатковано громадськістю під егідою Федерації всесвітнього миру і реалізовується Федерацією молоді за мир для освіти та молоді на засадах культури миру. Місія школи миру це виховання молоді України згідно з принципами культури миру, метою якої є створення мережі юних та молодіжних послів миру та мережі шкіл миру, налагодження зв'язків між юними миротворцями з різних регіонів країни.
Додаткову інформацію щодо освітньої програми «Школа миру» можна
отримати на сайті http://peacemaker.net.ua/

Координатор проекту Анастасія Лаптева тел. (044) 587-80-28).

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання