Єдина Країна! Единая Страна!
 
22 | 07 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідДосвід діяльності працівників Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на тему "Реалізація завдань регіональної освіти у 2015 р."

       joijlpjj1Досвід діяльності працівників Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на тему "Реалізація завдань регіональної освіти у 2015 р." Бабійчук Валентина Григорівна, методист лабораторії інноваційного розвитку та дистанційної освіти МОІППО узагальнила матеріали досвіду з фото світлинами та відео додатками у формі відео календаря. Відео календар «МОІППО: день за днем 2015 року» (скорочений варіант досвіду діяльності працівників МОІППО).
        Адреса:
Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 54001 м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4-а, тел./факс 37-85-89
http://www.moippo.mk.ua, e-mail: moippo @ moippo.mk.ua
        Анотація:
ytdtjhdf2Відео календар "Реалізація завдань регіональної освіти у 2015 р." має різновекторне спрямування: як відео додаток до звіту діяльності МОІППО у 2015 р.; як узагальнений відео досвід реалізації завдань регіональної освіти; як відео посібник з панорамою педагогічних ідей та альтернативними формами інноваційних заходів по формуванню освітнього простору педагога; як презентація та популяризація іміджу Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти тощо. Зміст відео календаря представлено у відповідності до орієнтовної структури звіту МОІППО з високим коефіцієнтом корисної дії. Його повна версія має історичну цінність, оскільки вміщує документальні фото світлини та відео додатки, має розгорнуту структуровану форму відео звіту, низку інноваційних заходів, підкріплених педагогоцентричним досвідом реалізації освітніх завдань у регіоні в 2015 році з цікавими й актуальними педагогічними знахідками.

Гортаючи сторінки відео календаря, кожен відвідувач знайде для себе цікаві родзинки: інноваційні технології, форми і види освітньої діяльності, почує живий голос В.Симоненка, зрозуміє суть змін та освітніх реформ через звернення до освітян регіону заступника МОНУ П. Полянського та директора департаменту освіти, науки й молоді Миколаївської обласної державної адміністрації А. Б. Веліховської, почують радіо диктант національної єдності, який писали разом із педагогами ЗНЗ області педагогічні і науково-педагогічні працівники та директор МОІППО В. І. Шуляр, зрозуміють важливість патріотичного виховання через низку представлених заходів. Актуальними залишаються педагогічні прийоми та способи формування культури сучасного вчителя ХХІ ст. засобами мистецтва та інноваційних технологій. Відвідувачі цієї сторінки познайомляться з новими моделями курсів підвищення кваліфікації педагогів на технологічній основі, відеокастами, відео зверненнями, низкою інноваційних заходів таких як скаффолдінг, коучинг, спортивні квести, відкриті заняття з тренінгами, батьківські дебати, флеш-моби, бук трейлери, виставки-пленери, авторські школи, педагогічні студії, і побачать багато іншого.

 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання