Єдина Країна! Единая Страна!
 
20 | 04 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідСвій досвід - колегам

24 травня 2017 року на базі  комунального закладу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації» Миколаївської обласної ради була проведена педагогічна практика для слухачів курсів підвищення кваліфікації вихователів шкіл-інтернатів Миколаївської обласної ради. У ході педпрактики слухачі ознайомилися із навчальним закладом та головними напрямками діяльності педагогічного колективу. Навчально-виховна діяльність школи направлена на упровадження  особистісно  орієнтованих методів і форм роботи із дітьми, сім’ї яких опинилися у складних життєвих обставинах; забезпечення соціальної і психологічної захищеності дітей із малозабезпечених сімей та дітей з особливими освітніми потребами; створення умов для якісної допрофільної і профільної підготовки вихованців.

    Директор  Лисенко В. М. та заступник з виховної роботи Дементьєва І. М. радо ділилися досвідом роботи педагогічного колективу та надбаннями учнівського колективу. Учасникам заходу була представлена виставка робіт гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» (керівник Яворович Л. Ф.), відеоподорож «Школа – наш рідний дім», виховний захід «Національні символи України» (вихователь Краснопьорова Л. С.), майстер-клас ліплення із солоного тіста (вихователь Бабій В. О.) Під час екскурсії по школі-інтернаті слухачі курсів були вражені охайністю та затишком, які панували всюди: у класах, у спальнях, у побутових кімнатах, у дошкільному корпусі. Далі усіх гостей запросили до музичної вітальні. Хореограф Шевляков О. А. презентував танцювальні колективи молодшої школи. На святі лунали українські народні пісні.

   Підводячи підсумки роботи заходу гості не приховували своїх емоцій. Усі вони отримали високий заряд позитиву від усього побаченого у школі-інтернаті та щиро подякували директору Лисенку В. М. і його педагогічному колективу. «Школа проникла любов’ю і турботою до дітей, всюди панує дух патріотизму, доброти і людяності. Доброзичливі, творчі учителі та відкриті, усміхнені діти – це результат командної роботи. Так тримати і не зупинятися на досягнутому заради майбутнього своїх вихованців,» - зазначила у своєму виступі Мілєйко О. О., методист кафедри теорії й методики управління навчальними закладами освіти МОІППО.

Вкладення:
Скачати цей файл (IMG_0209.JPG)IMG_0209.JPG[ ]4135 Кб
Скачати цей файл (IMG_0255.JPG)IMG_0255.JPG[ ]2933 Кб
Скачати цей файл (IMG_0387.JPG)IMG_0387.JPG[ ]2889 Кб
Скачати цей файл (IMG_0426.JPG)IMG_0426.JPG[ ]3106 Кб
Скачати цей файл (IMG_0491.JPG)IMG_0491.JPG[ ]3013 Кб
Скачати цей файл (IMG_0514.JPG)IMG_0514.JPG[ ]2996 Кб
Скачати цей файл (IMG_0540.JPG)IMG_0540.JPG[ ]3063 Кб
Скачати цей файл (IMG_0567.JPG)IMG_0567.JPG[ ]2952 Кб
Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання