Єдина Країна! Единая Страна!
 
21 | 03 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідОголошення та корисна інформація

"Гарячі" лінії ГО "Ла Страда-Україна"

На базі ГО «Ла Страда-Україна» функціонує дві «гарячі» лінії:

 1. Національна дитяча «гаряча» лінія, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 166 111 (з мобільних). Лінія працює по будням з 12.00 до 20.00 та в суботу – з 12.00 до 16.00.
 2. Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, яка працюватиме з 25.11.2017р. за безкоштовним номером 116 123 (з мобільних). Лінія працюватиме цілодобово.

3_5.jpg

Вкладення:
Скачати цей файл (Лист_Ла_Страда.docx)Лист_Ла_Страда.docx[ ]59 Кб

Про проведення занять обласної школи класного керівника у 2016 році

24 лютого 2016 року на базі МОІППО відбудеться перше засідання школи класного керівника з проблеми «Діяльність класного керівника в контексті модернізації виховної роботи в навчальному закладі».

В Миколаєві відкрито "Телефон довіри для всіх"

CA3A1IGNДо уваги учасників навчально-виховного процесу!

Сьогодні практичні психологи м. Миколаєва об’єднали зусилля та створили професійну групу волонтерів, які допомагають населенню в цей кризовий для країни період.

В Миколаєві відкрито "Телефон довіри для всіх": (0512) 59-76-76.

У разі необхідності за психологічною допомогою ви можете звернутися за телефонами:

 • 093 609 3003;
 • 095 124 0960;
 • 099 632 1818

Увага! На Миколаївщині до Всеукраїнського дня психолога проводимитиметься Психологічний фестиваль!

Шановні психологи! Якщо у вас є наробки, якими ви бажаєтеся поділитися з колегами під час Психологічного фестивалю - звертайтеся до лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання МОІППО!

Всеукраїнський конкурс відеопроектів з подолання всіх форм насильства щодо дітей

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ВІДЕОПРОЕКТІВ З ПОДОЛАННЯ ВСІХ ФОРМ НАСИЛЬСТВА ЩОДО ДІТЕЙ ТА ПРОСУВАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ І ДЕМОКРАТИЧНОГО ГРОМАДЯНСТВА (березень – червень 2015 р.)

Міністерство освіти і науки України та Офіс Ради Європи в Україні (представлений проектом «Зміцнення та захист прав дітей в Україні», що фінансується за сприяння Уряду Норвегії, та проектом «Освіта для демократичного громадянства та освіта з прав людини», що співфінансується Європейським Союзом та Радою Європи) оголошують Всеукраїнський конкурс відеопроектів з подолання всіх форм насильства щодо дітей та просування прав людини і демократичного громадянства.

Правила участі в конкурсі:

1. Участь у Конкурсі беруть учні (вихованці) загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, а також органи учнівського самоврядування всіх рівнів. Кількість авторів відеопроекту не повинна перевищувати 5 осіб.

2. Конкурс проводиться за двома темами:

 • подолання всіх форм насильства щодо дітей;
 • просування прав людини і демократичного громадянства.

Учасники можуть готувати відеопроекти як за цими широкими темами, так і за окремими питаннями, що охоплюються цими темами.

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати на електронну адресу freeofviolence@gmail.com або за адресою: Офіс Ради Європи в Україні, вул. Іллінська 8, під'їзд 7, поверх 6 (з позначкою «На Конкурс відеопроектів»):

 • відеопроект з питань подолання будь-яких форм насильства щодо дітейта просування прав людини і демократичного громадянства (можна також завантажити відеофайл на будь-який файлообмінник та надіслати посилання на нього);
 • пояснювальну записку до відеопроекту;
 • заявку на участь (Додаток 1);

Всі матеріали подаються до 15 травня 2015 року.

Форми відеопроектів, які подаються на Конкурс:

 • відеопрезентація,
 • відеоролик,
 • флешмоб,
 • театральна постановка,
 • анімаційний проект тощо.

Список форм відеопроектів не є вичерпним.

Детальніше...

Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Партнерство навчальних, культурно-освітніх закладів, соціальних служб і родин: сучасний стан, проблеми, перспективи розвитку»

18-19 березня 2015 р. на базі Тернопільського національного педагогічногоуніверситету імені Володимира Гнатюка відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Партнерство навчальних, культурно-освітніх закладів, соціальних служб і родин: сучасний стан, проблеми, перспективи розвитку».

Метою конференції є визначення шляхів розвитку партнерства різних соціальних інституцій в інтересах дитини

Напрями роботи конференції:

 1. Соціальне партнерство як умова реалізації освітньо-виховних завдань у контексті нових суспільних викликів.
 2. Родина як ініціатор позитивних змін у соціально-культурному просторі громади.
 3. Формальна, неформальна, інформальна освіта і просвіта батьків та членів родин.

  Детальніше...

Інформація про вебінар щодо надання психологічної допомоги дітям, які пережили психотравмуючі події

111мцферЗапрошуємо до участі у безоплатному вебінарі щодо надання психологічної допомоги дітям, які пережили психотравмуючі події

20 лютого об 11:00 тематичний напрям МЦФЕР: Освіта розпочне вебінар на тему «Надання психологічної допомоги дітям, які пережили психотравмуючіподії».

Лектор: Галина КАТОЛИК, завідувач кафедри психології Українського католицького університету, голова Українського інституту дитячої та юнацької психотерапії та психологічного консультування, керівник секції дитячої та юнацької психотерапії Української спілкипсихотерапевтів, доцент, канд. психол. наук

Для безоплатного перегляду обов’язково зареєструйтеся на сайті:  www.goo.gl/vF4GUJ

Реєстраціювідкрито до 14:00 19 лютого 2015 року.

У програмі вебінару:

 • особливості переживанняпсихотравмуючихподій дітьми різного віку
 • як розпізнатипереживання «гострої травми» та постстресовий розлад
 • особливості та правила в роботі практичного психолога, застереження щодо надання психологічної допомоги дітям
 • відповіді на запитання глядачів (поставити запитання лектору можна у формі реєстрації)

Докладніше: www.pedrada.com.ua/mcfr-osvita/webinars/

Пам'ятка для практичного психолога щодо написання статті у фахове видання МЦФЕР-Україна

Шановні колеги! Ви запитували - відповідаємо! Розміщуємо Пам'ятку для практичного психолога щодо написання статті у фахове видання МЦФЕР-Україна. Спочатку редакція має розглянути статтю. Будь ласка, надсилайте Ваші матеріали на адресу головного редактора. Якщо у журнал "Практичний психолог: Дитячий садок" і "Практичний психолог: Школа" Гурковській Тетяні Леонідівні thurkovska@mcfr.com.ua. Можете зателефонувати Тетяні Леонідівні: 0 (44) 586-56-06. Якщо Ви давно не подавали свої статті у фахові видання і маєте сумніви щодо їх оформлення - надсилайте їх до лабораторії практичної психології, соціальнорї роботи та інклюзивного навчання МОІППО: psimoippo@mail.ru.

Вкладення:
Скачати цей файл (МЦФЕР.pdf)МЦФЕР.pdf[ ]80 Кб

Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна» оголошує конкурсний набір членів Національної тренерської мережі

20150116Мета конкурсу: набір членів Національної тренерської мережі (НТМ) Центру «Ла Страда-Україна» ; для здійснення профілактики торгівлі людьми, інших форм ґендерного насильства та дискримінації, порушення прав дітей.

До участі запрошуються педагогічні працівники, соціальні працівники,  представники неурядових громадських організацій, студентська молодь, активісти

Детальніше...

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання