Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 04 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідОлімпіада, конкурси

Щиро вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства!

15 березня 2015 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся   ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

 

Всього в ІІІ етапі олімпіади з правознавства взяли участь 16 учнів 11-х класів ЗНЗ м. Миколаєва, Вознесенська, Южноукраїнська, Очакова, Баштанського, Березнегуватського, Веселинівського, Вознесенського, Жовтневого, Миколаївського, Новоодеського та Снігурівського районів

Національний конкурс тренінгових вправ з безпечної поведінки в Інтернеті

images123Національний комітет Дня безпечного Інтернету 2015 (SID 2015) у особі ЛОМО «Старт», кафедра соціальної педагогіки Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Науково-дослідний центр проблем соціальної педагогіки та соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України та Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Видавництво педагогічної преси та літератури «Шкільний світ» оголошують про старт Національного конкурсу тренінгових вправ з безпечної поведінки в Інтернеті для дітей та молоді.

Мета конкурсу – створення ресурсно-методичної бази для обміну кращими практиками з формування безпечної поведінки дітей та молоді в Інтернеті серед українських педагогів.

Завдання:

- відбір та поширення кращих авторських напрацювань для дітей і молоді з формування безпечної поведінки дітей та молоді в Інтернеті;

- поширення дієвих інструментів неформальної освіти для підготовки дітей та молоді до безпечного користування Інтернетом і захисту себе від он-лайн–загроз.

До участі запрошуються соціальні педагоги, практичні психологи навчальних закладів усіх рівнів.

Детальніше...

Про олімпіаду з педагогіки і психології у 2014-2015 н.р.

Шановні працівники психологічної служби! Повідомляємо Вам, що у 2014-2015 н.р. відмінено олімпіаду з педагогіки і психології. Наказ про олімпіади і турніри на наступний навчальний рік знаходиться за посиланням http://www.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/2705-.

Детальніше...

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології у 2014 році!

20140210Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології!

6-7 лютого 2014 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Миколаївської ЗОШ № 3 відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади зпедагогіки та психології. В олімпіаді взяли участь 23 учні ЗНЗ області. Призові місця здобули 6 учасників.

Щиро вітаємо учасників, переможців та їх педагогів!

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології:

І місце – Плющик Надія, учениця 11-го класу Миколаївської гімназії № 41

Практичний психолог: Моргун Марія Сергіївна

ІІ місце – Ярос Ольга, учениця 11-го класу Миколаївської гімназії № 2

Практичний психолог: Обльотова Наталя Михайлівна

ІІ місце – Реутенко Анастасія, учениця 11-го класу Миколаївської гімназії № 2

Практичний психолог: Обльотова Наталя Михайлівна

ІІІ місце – Рубан Анастасія, учениця 11-го класу Першої української гімназії

Практичні психологи: Тарнавська Алла Григорівна, Заворотченко Лілія Анатоліївна

ІІІ місце – Васильченко Аліна, учениця 11-го класу Братської гімназії Братської районної ради

Практичний психолог: Глаголенко Вікторія Іванівна

ІІІ місце – Тихонюк Альона, учениця 11-го класу Миколаївської гімназії № 41

Практичний психолог: Моргун Марія Сергіївна

Детальніше...

Про порядок проведення олімпіади з педагогіки та психології

6-7 лютого 2014 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти буде проходити ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології. Програма додається

Детальніше...

Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки і психології у 2013-2014 н. р.

Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки і психології у 2013-2014 н. р.

Детальніше...

Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки і психології у 2013/2014 навчальному році в Миколаївській області

Розміщуємо лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти "Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки і психології у 2013/2014 навчальному році".

Детальніше...

Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки і психології у 2013/2014 навчальному році в Миколаївській області

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 05.08.2013    № 1079 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році» та департаменту освіти, науки та молоді від 07.10.2013 № 225 «Про проведення І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2013/2014 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.11 № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.11 за № 1318/20056, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти розміщує для використання в роботі інструктивно-методичний лист «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки і психології у 2013/2014 навчальному році в Миколаївській області».

Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки і психології у 2013/2014 навчальному році в Миколаївській області

На виконання наказу департаменту освіти, науки та молоді від 07.10.2013 № 225 «Про проведення І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2013/2014 навчальному році» ІІ (районний, міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки і психології проводитиметься серед учнів 11 класів 22 грудня 2013 року за завданнями Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Метою олімпіади є популяризація праці педагога, виявлення та відбір талановитої молоді зі стійким бажанням працювати в педагогічній сфері, створення системи планомірного поповнення загальноосвітніх навчальних закладів педагогами нової генерації, здатних до творчої діяльності та самовдосконалення.Учасниками олімпіади з педагогіки та психології можуть бути всі бажаючі учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Рекомендуємо ІІ етап (районний, міський) олімпіади проводити одним туром. Доучасті у ІІ етапі олімпіади допускаються учні, які стали переможцями І етапу. При визначенні переможців змагань слід дотримуватися вимог пункту 5.4 чинного Положення, зокрема вимоги, що переможцем не може бути учасник, який за результатом виступу набрав менше, ніж третину від максимально можливої сумарної кількості балів.

Укладені до ІІ етапу олімпіади завдання за структурою є такими:

  1. Тести психолого-педагогічної спрямованості.
  2. Ситуативні тестові завдання психолого-педагогічної тематики на загальну ерудицію із закритими відповідями.
  3. Аналіз, оцінка та обґрунтування проблемної психолого-педагогічної ситуації з відкритою відповіддю.
  4. Творча письмова робота (есе).
  5. Модель міні-уроку для учнів 3–4 класів із використанням мережних технологій, засобів комунікацій (усна презентація підготовленого плану міні-уроку до 5 хв.).

На виконання завдань відводиться дві години, з них: одна година – на тестові завдання закритої форми й одна година – на написання аналізу проблемної психолого-педагогічної ситуації, творчої письмової роботи та усну презентацію моделі міні-уроку для учнів 3–4 класів.

Рекомендації та додаткові матеріали щодо підготовки учнів до олімпіади з педагогіки і психології розміщено на сайті МОІППО (http://moippo.mk.ua/): сторінка «Психологічна служба Миколаївщини», розділ «Олімпіада, конкурси». Завдання ІІ і ІІІ етапів олімпіади з педагогіки та психології минулих років можна знайти на сайті МОІППО на сторінці «Предмети» (розділ «Психологія»).

Детальніше...

Терміни проведення І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки і психології у 2013/2014 навчальному році

Терміни проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки і психології (відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.08.13 № 1079 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2013/2014 навчальному році»):

І етап (шкільний, училищний, гімназійний тощо) - у жовтні 2013 року;

ІІ етап (районний, міський) - 22 грудня 2013 року:

  • ІІ етап проводиться за завданнями Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;
  • оприлюднення завдань ІІ етапу проводиться не раніше, ніж у день їх проведення на головній сторінці сайту МОІППО;
  • розсилка завдань ІІ етапу проводиться не раніше, ніж у день їх проведення, на електронні адреси загальноосвітніх навчальних закладів, на базі яких проводитиметься ІІ етап олімпіад.

ІІІ етап - 06 – 07 лютого 2014 року.

Детальніше...

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання