Єдина Країна! Единая Страна!
 
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідАтестація

Про атестацію працівників психологічної служби у 2016-2017 н. р.

Шановні колеги у вкладених файлах наказ про засідання експертної групи обласної атестаційної комісії при департаменті освіти і науки та графік  засідань

Про атестацію практичних психологів, соціальних педагогів та методистів із психологічної служби області у 2014/15 н.р.: графік засідань

На виконання наказу департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації від 18.09.2014 № 566 «Про проведення атестації практичних психологів (соціальних педагогів) загальноосвітніх навчальних закладів та методистів із психологічної служби районних (міських) методичних кабінетів (центрів) Миколаївської області у 2014/15 н.р.», із метою здійснення експертної оцінки професійної діяльності працівників психологічної служби системи освіти протягом лютого–березня 2015 року відбудуться засідання експертної групи обласної атестаційної комісії згідно з графіком.

Просимо забезпечити присутність методистів із психологічної служби, практичних психологів, соціальних педагогів, які атестуються та членів експертної групи (список додається).

Місце проведення засідань експертної групи: Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Вкладення:
Скачати цей файл (Лист_графік_2015_1.doc)Лист_графік_2015_1.doc[ ]139 Кб

Про проведення атестації працівників психологічної служби у 2014/2015 н. р.

Шановні працівники психологічної служби, що атестуються у 2014/15 н.р.! Розміщуємо наказ департаменту освіти, науки та молоді від 18.09.2014 № 566 "Про проведення атестації практичних психологів (соціальних педагогів) загальноосвітніх навчальних закладів та методистів із психологічної служби районних (міських) методичних кабінетів (центрів) Миколаївської області у 2014/15 н.р.".

Графік засідання експертної групи обласної атестаційної комісії при департаменті освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації буде розміщений у січні 2015 року. 

Детальніше...

Термінова інформація!

Шановні працівники психологінчої служби! Довідки про результативність професійної діяльності за результатами вивчення обласної експертної групи атестаційної комісії при департаменті освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації можна отримати у лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання МОІППО (каб. 22).

Детальніше...

Про атестацію фахівців психологічної служби у 2013-2014 н.р.

На виконання наказу департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації від 02.09.2013 № 145 «Про проведення атестації практичних психологів (соціальних педагогів) загальноосвітніх навчальних закладів та методистів, які відповідають за психологічну службу районних (міських) методичних кабінетів (центрів) Миколаївської області у 2013/2014 н. р.» та з метою здійснення експертної оцінки професійної діяльності працівників психологічної служби системи освіти протягом лютого-березня 2014 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбудуться засідання експертної групи обласної атестаційної комісії./span>

Надаємо список працівників психологічної служби, які атестуються у 2013/2014  н. р. (список додається)

Про проведення атестації працівників психологічної служби у 2013/2014 н. р.

Відповідно до отриманого запиту від працівників психологічної служби області, розміщуємо:

1. Наказ департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації 02.09.2013 № 145 «Про проведення атестації практичних психологів (соціальних педагогів) загальноосвітніх навчальних закладів та методистів, які відповідають за психологічну службу районних (міських) методичних кабінетів (центрів) Миколаївської області у 2013/2014 н. р.»

2. Методичні рекомендації до написання самоаналізу проведеної роботи працівника психологічної служби за атестаційний період.

3. Перелік документів для атестації працівників психологічної служби.

Детальніше...

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання