Єдина Країна! Единая Страна!
 
21 | 03 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідВедення документації

БАНК психологічного та соціологічного інструментарію, що застосовується в роботі психологічної служби Миколаївської області

БАНК психологічного та соціологічного інструментарію, що застосовується в роботі психологічної служби Миколаївської області

Особливості ведення документації психологічної служби (випуск 2014)

Методичний посібник з особливостей ведення документації психологічної служби (випуск 2014), чинний станом на 01.09.2017

Квалфікаційна характеристика та рекомендації щодо посадової інструкції працівників психологічної служби

Квалфікаційна характеристика та рекомендації щодо посадової інструкції працівників психологічної служби

Журнал реєстрації та протоколи корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи

Розміщуємо шаблон Журналу реєстрації корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи, орієнтовний зразок протоколу веденння корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи. Але нагадуємо, що всі зразки і шаблони ведення документації є у навчально-методичному посібнику "Особливості ведення документації працівників психологічної служби", який розміщений у цьому розділі нижче.

Журнал реєстрації індивідуальних і групових консультацій практичного психолога

Конфіденційна інформація про учнів (вихованців, студентів), педагогічних працівників, батьків надається лише з дозволу директора навчального закладу, керівника (методиста) районного (міського, обласного) центру (лабораторії) практичної психології і соціальної роботи. Тому з метою попередження непорозумінь з працівниками державних установ рекомендуємо фахівціям психологічної служби вести два журнали реєстрації індивідуальних та групових консультацій практичного психолога: Журнал протоколів індивідуальних та групових консультацій практичного психолога та Журнал реєстрації індивідуальних та групових консультацій практичного психолога.

Журнал протоколів індивідуальних та групових консультацій практичного психолога

з/п Дата проведення Хто звернувся Проблема звернення

Короткий запис змісту консультації

Відмітка про виконання
           
           

Журнал реєстрації індивідуальних та групових консультацій практичного психолога

№ з/п Дата Хто звернувся

Проблема звернення (узагальнено)

Відмітка про виконання
         
         

Детальніше...

Рекомендації щодо укладання банку психологічного та соціологічного інструментарію

Основною метою діяльності психологічної служби є підвищення якості та забезпечення доступності послуг у сфері практичної психології і соціальної роботи, спрямованих на збереження й укріплення здоров’я, підвищення адаптивних можливостей, створення умов для повноцінного та гармонійного розвитку всіх учасників навчально-виховного процесу.

Одним із елементів системи дій, спрямованих на підвищення якості надання послуг та їх контроль у сфері практичної психології й соціальної роботи, є експертна діяльність. Нормативно-правові аспекти такої діяльності регулюються Положенням про експертизу психологічного та соціологічного інструментарію, що застосовується в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України, яке затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 20.04.2003 № 330.

Специфіка експертної оцінки психодіагностичних методик полягає у встановленні ідентичності методик, які використовуються в закладах освіти з оригіналами, та доцільності їх використання. Практичними психологами, соціальними педагогами навчальних закладів надана інформація у вигляді таблиці відповідно до додатку 6 наказу департаменту освіти, науки та молоді від 16.09.2013 № 180 «Про організаційні заходи щодо здійснення експертизи психологічного та соціологічного інструментарію у 2013/2014 навчальному році в навчальних закладах області».

Експертиза психологічного та соціологічного інструментарію враховує наступні принципи відповідності методик:

  • віковим особливостям учасників навчального процесу;
  • вимогам надійності, валідності, достовірності;
  • потребам практичних психологів у дослідженні психічних властивостей особистості, станів, процесів та міжособистісних взаємин; особливостей навчально-виховного процесу;
  • вимогам ефективного використання в умовах навчального закладу.

Детальніше...

Особливості ведення документації працівників психологічної служби

Шановні працівники психологінчої служби! До використання в роботі пропонуємо вам навчально методичний посібник:

Особливості ведення документації працівників психологічної служби: навчально-методичний посібник / Укл. : К. О. Пінюгіна, В. В. Білецька, В. П. Ляхова. – Миколаїв : ОІППО, 2013. – 89 с.

У навчально-методичному посібнику надані практичні рекомендації щодо планування роботи практичного психолога та соціального педагога, складання річного аналітичного звіту. У ньому розкрито зміст основних видів діяльності, описані вимоги до ведення основної документації працівника психологічної служби. У посібнику розміщено шаблони, бланки, протоколи, індивідуальні картки, зразки ведення журналів тощо. Форми документації складені з урахуванням сучасних вимог.

Детальніше...

Шаблони річних планів роботи практичних психологів та соціальних педагогів

Відповідно від отриманого запиту від працівників психологічної служби розміщуємо шаблони річних планів роботи практичних психологів та соціальних педагогів.

Детальніше...

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання