Єдина Країна! Единая Страна!
 
21 | 05 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідПроект «Правова грамотність педагогів шкіл-інтернатів – запорука якісного правового та соціального захисту їх вихованців»

Проведено семінар-практикум «Міжнародні стандарти охорони інтересів дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та їх практичне застосування в Україні»

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти продовжує реалізацію проекту «Правова грамотність педагогів шкіл-інтернатів – запорука якісного правового та соціального захисту їх вихованців» (за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження»).

30 березня 2012 року на базі інституту було проведено семінар-практикум «Міжнародні стандарти охорони інтересів дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та їх практичне застосування в Україні». Участь у заході взяли педагогічні працівники шкіл-інтернатів м. Миколаєва та Миколаївської області, педагогічні та науково-педагогічні працівники Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Учасники семінару розглядали питання, пов’язані з особливостями застосування міжнародних актів та законодавства України в сфері охорони прав дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також проблем викладання міжнародних стандартів прав дитини для вихованців шкіл-інтернатів, у тому числі для дітей з особливим потребами.

Практична частина семінару включила роботу з розробки виховних заходів, спрямованих на підвищення правової грамотності у межах учнівського та педагогічного колективів, та розгляд практичних ситуацій для формування правових моделей поведінки педагогів шкіл-інтернатів, необхідних для забезпечення і захисту інтересів їх вихованців.

Круглий стіл «Взаємодія органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськості та навчального закладу у забезпеченні інтересів вихованців шкіл-інтернатів

23 лютого 2012 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся круглий стіл «Взаємодія органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськості та навчального закладу у забезпеченні інтересів вихованців шкіл-інтернатів».

Круглий стіл організовано у рамках проекту «Правова грамотність педагогів шкіл-інтернатів – запорука якісного правового та соціального захисту їх вихованців» (за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження»).

Детальніше...

Проведено курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників шкіл-інтернатів за проектом «Правова грамотність педагогів шкіл-інтернатів – запорука якісного правового та соціального захисту їх вихованців»

обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти розпочато реалізацію проекту «Правова грамотність педагогів шкіл-інтернатів – запорука якісного правового та соціального захисту їх вихованців» (за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження»).

У рамках першого етапу здійснення проекту на базі інституту з 20 по 25 лютого 2012 року пройшли тижневі курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників шкіл-інтернатів.

За їх результатами була підготовлена група тренерів для подальшого проведення ними заходів із підвищення правової грамотності педагогічних працівників шкіл-інтернатів на рівні району, міста, конкретного навчального закладу.

Теоретичну та практичну підготовку слухачі курсів отримали з таких питань:

Детальніше...

Наш партнер - Міжнародний фонд "Відродження"

Міжнародний фонд "Відродження"засновано у квітні 1990 року. Він входить до заснованої Джорджем Соросом мережі Фундацій Відкритого Суспільства, що складається з національних і регіональних фондів у понад 70 країнах світу, в тому числі в Африці, Центральній і Східній Європі та на території колишнього Радянського Союзу.

МісіяМіжнародного фонду "Відродження" – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Міжнародний фонд "Відродження" розподіляє гранти між організаціями, що працюють на розвиток суспільства. Самостійно чи в партнерстві з іншими організаціями фонд ініціює та втілює проекти, важливі для соціального та політичного розвитку України. Серед іншого він організовує та підтримує громадські обговорення на політичні, соціальні чи міжнародні теми, організовує публікацію інформаційних матеріалів, опитування та громадські кампанії, конференції, семінари та круглі столи, запроваджує програми мікрогрантів для підтримки громадських ініціатив, що слугують інтересам суспільства.

Детальніше...

Проект «Правова грамотність педагогів шкіл-інтернатів – запорука якісного правового та соціального захисту їх вихованців»

moippo vidrodjeha

Миколаївський обласний
інститут післядипломної
педагогічної освіти

54001 Миколаїв-1,  вул.Адміральська, 4-а

Міжнародний фонд «Відродження»
04053 Київ, вул. Артема, 46

Назва проекту:

Правова грамотність педагогів шкіл-інтернатів – запорука якісного правового та соціального захисту їх вихованців (Law education of internat-schools – guarantee quality of law and social defence their pupils)

Реалізацію проекту здійснюють:

  • Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
  • Міжнародний фонд «Відродження» (фінансова підтримка)

Детальніше...

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання