Єдина Країна! Единая Страна!
 
21 | 05 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід23 вересня на базі Вознесенської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Обдарованість» відбувся семінар-практикум для керівників інтернатних закладів та учителів початкових класів загальноосвітніх шкіл-інтернатів обласного підпорядкування.

Метою проведення заходу стало забезпечення оперативного навчання педагогічних працівників області щодо пріоритетних напрямів реформування освіти, упровадження змісту оновлених навчальних програм 1–4 класів у 2016/17 навчальному році, планування підвищення кваліфікації педагогічних працівників та керівних кадрів навчальних закладів області у 2016 році.

Семінар був спланований за трьома модулями: організаційним, інформаційним та практико-орієнтованим.

Із проектом нової української школи та стратегією післядипломної педагогічної освіти учасників семінару ознайомив Шуляр В. І., д.пед.н., доцент, директор МОІППО, заслужений учитель України.

Про організацію навчально-виховного процесу в закладах інтернатного типу в умовах реформування освіти перед присутніми виступила Руденко Н. В., заступник начальника відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

Учасники семінару взяли участь у роботі секцій. Директорам навчальних закладів проведено тренінг «Організація звірки педагогічних кадрів та формування замовлення на курси підвищення кваліфікації у 2017 році із застосуванням хмарних технологій» (тренери: Стойкова В. В., методист кафедри теорії й методики управління навчальними закладами освіти МОІППО; Захар О. Г., доцент кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ МОІППО.

На секції учителів початкових класів розглядалися питання упровадження компетентнісного підходу до викладання навчальних предметів у початковій школі в умовах розвантаження навчальних програм. Зокрема з вимогами до викладання математики та предмету «Я у світі» учасників познайомила Хортів Г. В., старший викладач кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО; інформатики – Бабійчук В. Г., методист кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ МОІППО; природознавства – Сокуренко О. О., завідувач кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО.

У ході проведення семінару було презентовано досвід роботи Вознесенської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. «Обдарованість» Миколаївської обласної ради. Презентацію провела Доценко Л.О., директор закладу.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання