Богданова Ольга

Богданова Ольга

Мета. Формування здібностей до саморозвитку та самореалізації особистості на засадах інтеграції, діяльнісного підходу до навчання і виховання.

Актуальність. Створення розвивальних освітніх програм, зорієнтованих на формування здібностей до:

  • •самоорганізації;
    •самонавчання;
    •саморозвитку.

Основні завдання проекту:

– підвищення рівня фізичного, психічного, морального,інтелектуального, духовного і творчого розвитку учнів у процесі організації активної діяльності на основі інтеграції;

– гуманізація й екологізація змісту, педагогічних технологій і методів навчання, реалізованих у науковому та навчально-методичному забезпеченні педагогічного процесу школи.

Посилання на сайт підтримки проекту «Росток»

Освітня програма початкової школи «Педагогічна технологія «Росток» цикл І (1–2 класи)

Перелік закладів загальної середньої освіти Миколаївської області, які реалізують науково-педагогічний проект «Росток»

Інформація про проведення заходів щодо реалізації проекту «Росток»

Методичні та інформаційні матеріали для педагогів

Згідно з висновком ДСЯО освітня програма початкової освіти в науково-педагогічному проекті “Інтелект України” цикл І (1-2 класи) (наук. кер. Гавриш І. В.) відповідає новому Держстандарту початкової освіти та затверджена як нетипова освітня програма початкової школи

Офіційний сайт науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

Освітня програма початкової школи науково-педагогічного проекту «Інтелект України» Цикл І (1-2 класи)

Перелік закладів загальної середньої освіти Миколаївської областіі, які реалізують науково-педагогічний проект «Інтелект України» (1 клас)

Освітні програми початкової школи для закладів загальної середньої освіти, що працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» (2-4 класи)

Перелік закладів загальної середньої освіти Миколаївської областіі, які реалізують науково-педагогічний проект «Інтелект України» (2-3 класи)

Заходи щодо реалізації проекту

Методичні та інформаційні матеріали для педагогів

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу, що з 25 березня 2019 року розпочинаються навчання вчителів, які викладають інформатику у початковій школі.

Запрошуємо до попередньої реєстрації вчителів, які викладають інформатику у початковій школі:

  • м. Миколаїв: https://goo.gl/forms/8YNLHNAPtVbuVI753
  • м. Южноукраїнськ, Арбузинський та Братський райони, Арбузинська та Благодатненська ОТГ: https://forms.gle/yfYo1r9gpEMeae2Z8
  • м. Вознесенськ, Вознесенський, Веселинівський, Доманівський, Єланецький райони, Бузька, Дорошівська, Олександрівська, Прибужанівська, Веселинівська, Доманівська, Мостівська, Прибузька ОТГ: https://forms.gle/k7KoS6iQewKBc5PJ6
  • м. Первомайськ, Первомайський, Врадіївський, Кривоозерський райони, Кам’яномістівська ОТГ: https://forms.gle/HeX21DZfDJUyyruq5
  • 28-30.03.2019 р. вчителі інформатики, що викладають у початковій школі І сесія (Вітовський, Миколаївський, Березнегуватський район, Шевченківська, Галицинівська, Воскресенська, Веснянська, Михайлівська, Нечаянська, Ольшанська, Радсадівська ОТГ): https://goo.gl/forms/9hMnjBJpLfxlMWRJ2
  • 05-07.04.2019 р. вчителі інформатики, що викладають у початковій школі І сесія (м. Очаків, Очаківський, Новоодеський, Снігурівський райони, Куцурубська, Чорноморська, Широківська ОТГ):  https://forms.gle/mAiD6HtcLtG5DriH8
  • 12-14.04.2019 р.  вчителі інформатики, що викладають у початковій школі І сесія (Баштанський, Березанський, Новобузький, Казанківський райони, Баштанська,  Березанська,  Коблівська,  Новополтавська,  Казанківська,  Володимирівська ОТГ): https://forms.gle/DJsdfzyaqnrwi8zz7 
  • 19-21.04.2019 р. вчителі початкової школи, які викладають інформатику (Вітовський, Новоодеський райони, Шевченківська, Галицинівська, Воскресеньска ОТГ): https://forms.gle/FB87UuokCZFUDBLGA
  • 10-12.05.2019 р. вчителі початкової школи, які викладають інформатику (м. Очаків, Очаківський, Березнегуватський, Миколаївський райони, Куцурубська, Чорноморська, Веснянська, Михайлівська, Нечаянська, Ольшанська, Радсадівська ОТГ): https://forms.gle/JyQZ8r5jQz4oFAHu5
  • 17-19.05.2019 р. вчителі інформатики, що викладають у початковій школі ІІ сесія (Вітовський, Миколаївський, Березнегуватський район, Шевченківська, Галицинівська, Воскресенська, Веснянська, Михайлівська, Нечаянська, Ольшанська, Радсадівська ОТГ): https://forms.gle/oKkC7gK8jSm3wbRHA
  • 07-09.06.2019 р. вчителі інформатики, що викладають у початковій школі ІІ сесія (м. Очаків, Очаківський, Новоодеський, Снігурівський райони, Куцурубська, Чорноморська, Широківська ОТГ): https://forms.gle/58ZLxcFdRZxVhffc7
  • 21-23.06.2019 р. вчителі початкової школи, які викладають інформатику (Баштанський, Снігурівський райони, Баштанська ОТГ): https://forms.gle/MN11KDeMRiRaTczn9
  • 24-26.06.2019 р. вчителі початкової школи, які викладають інформатику (Новобузький, Казанківський, Березанський райони, Широківська, Новополтавська, Казанківська, Володимирівська, Березанська, Коблівська ОТГ): https://forms.gle/gDHgQfbc7652r3ws6
  • 27-29.06.2019 р. вчителі інформатики, що викладають у початковій школі ІІ сесія (Баштанський, Березанський, Новобузький, Казанківський райони, Баштанська,  Березанська,  Коблівська,  Новополтавська,  Казанківська,  Володимирівська ОТГ): https://forms.gle/7zDMmdjY9T7QaWQC6

З метою розвитку дитячої творчості та формування креативного мислення школярів у процесі освоєння сучасних комп'ютерних технологій під час створення художньо значущих робіт Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти у жовтні 2018 року проводився заочний обласний конкурс комп'ютерної графіки серед учнів 2-11 класів ЗЗСО Миколаївської області.

На розгляд журі Конкурсу представлено 159 робіт із 14 районів, міст та об'єднаних територіальних громад області. Найбільш змістовними, логічно завершеними та оригінальними визнано роботи, представлені на Конкурс учнями міст Вознесенська, Миколаєва та Южноукраїнська, Братського району

  • Проведення навчання вчителів фізичної культури, які викладають у початковій школі

Термін проведення

Місце проведення

03.04–05.04 (І сесія)

м. Миколаїв

18.04–20.04 (ІІ сесія)

м. Миколаїв

16.05–18.05 (ІІІ сесія)

м. Миколаїв

  • Проведення навчання вчителів мистецтва, які викладають у початковій школі

Термін проведення

Місце проведення

Район (місто)

22.03–24.03

м. Миколаїв

м. Миколаїв,

Баштанський,

Братський,

Снігурівський

05.04–07.04

м. Миколаїв

м. Миколаїв,

м. Первомайськ,

Березанський,

Єланецький

12.04–14.04

м. Миколаїв

м. Миколаїв,

м. Вознесенськ,

Вознесенський,

Доманівський,

Очаківський

17.05–19.05

м. Миколаїв

м. Очаків,

м. Южноукраїнськ,

Арбузинський,

Кривоозерський,

Первомайський

14.06–16.06

м. Миколаїв

Березнегуватський,

Вітовський,

Веселинівський,

Врадіївський

21.06–23.06

м. Миколаїв

Казанківський,

Миколаївський,

Новоодеський,

Новобузький

  • Проведення навчання вчителів початкових класів, які викладають інформатику в початковій школі

Термін проведення

Місце проведення

Район

01.04–03.04

м. Миколаїв

Корабельний,

Інгульський

(09.00–16.30)

08.04–12.04

м. Миколаїв

Заводський (14.50–19.10)

12.04–14.04

м. Первомайськ

Врадіївський,

Кривоозерський

12.04–14.04

м. Вознесенськ

Вознесенський,

Веселинівський,

Доманівський,

Єланецький

15.04–19.04

м. Миколаїв

Центральний 

(14.50–19.10)

19.04–21.04

м. Миколаїв

Вітовський,

Новоодеський

19.04–21.04

м. Первомайськ

Первомайський

10.05–12.05

м. Миколаїв

Очаківський,

Березнегуватський,

Миколаївський

03.06–05.06

м. Первомайськ

Первомайський

06.06–08.06

м. Первомайськ

Первомайський

06.06–08.06

м. Южноукраїнськ

Арбузинський,

Братський

21.06–23.06

м. Миколаїв

Баштанський,

Снігурівський

24.06–26.06

м. Миколаїв

Снігурівський,

Новобузький,

Казанківський

  • Проведення навчання вчителів інформатики, які викладають інформатику в початковій школі

Термін проведення

Місце проведення

Район (місто)

І сесія

25.03–29.03

м. Миколаїв

м. Миколаїв (14.50–19.10)

28.03–30.03

м. Миколаїв

Вітовський,

Миколаївський,

Березнегуватський

05.04–07.04

м. Первомайськ

Врадіївський,

Кривоозерський,

Первомайський

05.04–07.04

м. Вознесенськ

Вознесенський,

Веселинівський,

Доманівський,

Єланецький

05.04–07.04

м. Миколаїв

Новоодеський,

Очаківський,

Снігурівський

12.04–14.04

м. Миколаїв

Баштанський,

Березанський,

Новобузький,

Казанківський

19.04–21.04

м. Южноукраїнськ

Арбузинський,

Братський

ІІ сесія

13.05–17.05

м. Миколаїв

м. Миколаїв (14.50–19.10)

17.05–19.05

м. Первомайськ

Врадіївський,

Кривоозерський,

Первомайський

17.05–19.05

м. Миколаїв

Вітовський,

Миколаївський,

Березнегуватський

17.05–19.05

м. Вознесенськ

Вознесенський,

Веселинівський,

Доманівський,

Єланецький

03.06–05.06

м. Южноукраїнськ

Арбузинський,

Братський

07.06–09.06

м. Миколаїв

Новоодеський,

Очаківський,

Снігурівський

27.06–29.06

м. Миколаїв

Баштанський,

Березанський,

Новобузький,

Казанківський

  • Проведення навчання вчителів іноземної мови, які викладають у початковій школі

Термін проведення

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

15.03–17.03

м. Миколаїв

м. Миколаїв,

Вітовський район,

Новоодеський район,

Березнегуватський район

12.04–14.04

м. Миколаїв

м. Миколаїв,  

Арбузинський район,

Прибузька ОТГ,

Веселинівський район

19.04–21.04

м. Миколаїв

м. Миколаїв,

Вознесенський район, Миколаївський район

  • Проведення навчання керівників закладів загальної середньої освіти, які атестуються у 2019 році

 

Термін проведення

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

15–17 лютого

м. Миколаїв

Керівники ЗЗСО, записані в групи № 14, 16, 18

22–24 лютого

м. Миколаїв

Керівники ЗЗСО, записані в групи № 23, 40, 87

01–03 березня

м. Миколаїв

Керівники ЗЗСО, записані в групи № 16, 23, 40

15–17 березня

м. Миколаїв

Керівники ЗЗСО, записані в групи № 14, 18, 87

19–21 березня

м. Миколаїв

Керівники ЗЗСО, записані в групи №№ 14, 16, 18

26–28 березня

м. Миколаїв

Керівники ЗЗСО, записані в групи №№ 23, 40, 87

 

  • Проведення навчання директорів, заступників директорів закладів загальної середньої освіти, які відповідають за початкову школу, але не повністю пройшли навчання у 2018 році

Термін проведення

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

01–03 березня

м. Миколаїв

За замовленням

15–17 березня

м. Миколаїв

  • Проведення навчання керівників закладів загальної середньої освіти (І сесія)

Термін проведення

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

22–24 березня

 м. Миколаїв

м. Южноукраїнськ

м. Миколаїв

Снігурівський р-н

Широківська ОТГ

м. Южноукраїнськ

22–24 березня

м. Южноукраїнськ

Арбузинський р-н

Арбузинська ОТГ

Благодатненська ОТГ

Врадіївський р-н

29–31 березня

м. Миколаїв

м. Миколаїв

м. Очаків

Очаківський р-н

Чорноморська ОТГ

Куцурубська ОТГ

Березанський р-н

Березанська ОТГ

Коблівська ОТГ

Єланецький р-н

12–14 квітня

м. Миколаїв

м. Миколаїв

Баштанський р-н

Баштанська ОТГ

Березнегуватський р-н

Галицинівська ОТГ

Веселинівський р-н

Веселинівська ОТГ

19–21 квітня

м. Миколаїв

м. Первомайськ

м. Миколаїв

м. Первомайськ

Первомайський р-н

Кривоозерський р-н

Кам’яномостівська ОТГ

Братський р-н

17–19 травня

м. Миколаїв

м. Вознесенськ

м. Миколаїв

Новобузький р-н

Новополтавська ОТГ

Новоодеський р-н

Веснянська ОТГ

Радсадівська ОТГ

Ольшанська ОТГ

Нечаянська ОТГ

Михайлівська ОТГ

Бузька ОТГ

Дорошівська ОТГ

Олександрівська ОТГ

Прибужанівська ОТГ

м. Вознесенськ

Вознесенський р-н

Доманівський р-н

17–19 травня

м. Вознесенськ

Доманівська ОТГ

Прибузька ОТГ

Мостівська ОТГ

07–09 червня

м. Миколаїв

м. Миколаїв

Воскресенська ОТГ

Шевченківська ОТГ

Володимирівська ОТГ

Казанківський р-н

Казанківська ОТГ

Миколаївський р-н

 Вітовський р-н

  • Проведення навчання вчителів початкових класів (3 клас), які атестуються у 2019 році

 

Термін проведення

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

30 січня–15 лютого

м. Миколаїв

учителі, записані в групу № 33

13–15 лютого, 13–15 березня

м. Миколаїв

учителі, записані в групу № 19

20–22 лютого, 20–22 березня

м. Миколаїв

учителі, записані в групу № 22

01–16 квітня

м. Миколаїв

учителі, записані в групу № 75

 

  • Проведення навчання вчителів початкових класів (4 клас) ІІІ сесії (вибіркового модуля «Інноваційні технології Нової української початкової школи»)

Термін проведення

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

01–03 лютого

м. Миколаїв

Снігурівський район, Широківська ОТГ,

Новоодеський район

04–08 лютого

м. Миколаїв

м. Миколаїв  (з 14.50 до 19.10)

08–10 лютого

м. Миколаїв

м. Очаків,

Очаківський район,

Куцурубська ОТГ,

Чорноморська ОТГ, Баштанський район,

Баштанська ОТГ

11–15 лютого 

м. Миколаїв

м. Миколаїв  (з 14.50 до 19.10)

15–17 лютого

м. Миколаїв

Березанський район,

Березанська ОТГ,

Коблівська ОТГ,

Веселинівський район,

Веселинівська ОТГ, Березнегуватський район

18–22 лютого 

м. Миколаїв

м. Миколаїв  (з 14.50 до 19.10)

22–24 лютого

м. Миколаїв

Вітовський район,

Воскресенська ОТГ,

Галицинівська ОТГ, Шевченківська ОТГ,

Доманівський район, Доманівська ОТГ,

Мостівська ОТГ, 
Прибузька ОТГ

25 лютого –

01 березня 

м. Миколаїв

м. Миколаїв  (з 14.50 до 19.10)

01–03 березня

м. Миколаїв

Єланецький район,

Казанківський район, Казанківська ОТГ, Володимирівська ОТГ,

Новобузький район,

Новополтавська ОТГ

11–15 березня 

м. Миколаїв

м. Миколаїв  (з 14.50 до 19.10)

15–17 березня

м. Миколаїв

м. Вознесенськ,

Вознесенський район,

Бузька ОТГ,

Дорошівська ОТГ, Олександрівська ОТГ, Прибужанівська ОТГ

18–22 березня 

м. Миколаїв

м. Миколаїв  (з 14.50 до 19.10)

22–24 березня

м. Миколаїв

Миколаївський район,

Веснянська ОТГ,

Михайлівська ОТГ,

Нечаянська ОТГ,

Ольшанська ОТГ,

Радсадівська ОТГ,

інтернатні заклади

25–27 березня

м. Первомайськ

м. Первомайськ,

Первомайський район, Кам’яномостівська ОТГ,

Врадіївський район, 

Кривоозерський район

28–30 березня

м. Миколаїв

Арбузинський район, Арбузинська ОТГ,  Благодатненська ОТГ ,

м. Южноукраїнськ,

Братський район

  • Проведення навчання вчителів 4 класу ІІІ сесії (вибіркового модуля «Викладання мистецтва в Новій українській початковій школі») – 217 осіб

 

Термін проведення

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

08–10 лютого

м. Миколаїв

м. Южноукраїнськ,

Арбузинський район,

Арбузинська ОТГ, 

Благодатненська ОТГ,

Братський район,

Березнегуватський район, Веселинівський район,

Веселинівська ОТГ,

Доманівський район,

Доманівська ОТГ,

Мостівська ОТГ,

Прибузька ОТГ

08–10 лютого

м. Миколаїв

Березанський район,

Березанська ОТГ,

Коблівська ОТГ,

Казанківський район,

Казанківська ОТГ,

Володимирівська ОТГ,

Новобузький район,

Новополтавська ОТГ

15–17 лютого

м. Миколаїв

Вітовський район,

Воскресенська ОТГ,

Галицинівська ОТГ,

Шевченківська ОТГ

15–17 лютого 

м. Миколаїв

Баштанський район,

Баштанська ОТГ,

Єланецький район,

Миколаївський район,

Веснянська ОТГ,

Михайлівська ОТГ,

Нечаянська ОТГ,

Ольшанська ОТГ,

Радсадівська ОТГ

22–24 лютого 

м. Миколаїв

Новоодеський район,

м. Очаків,

Очаківський район,

Куцурубська ОТГ,

Чорноморська ОТГ

22–24 лютого 

м. Миколаїв

Снігурівський район,

Широківська ОТГ,

м. Первомайськ,

м. Вознесенськ,

Вознесенський район,

Бузька ОТГ,

Дорошівська ОТГ,

Олександрівська ОТГ, Первомайський район, Кам’яномостівська ОТГ

01–03 березня 

м. Миколаїв

м. Миколаїв

01–03 березня 

м. Миколаїв

м. Миколаїв,

Кривоозерський район

  • Проведення навчання вчителів початкових класів (4 клас) ІІІ сесії (вибіркового модуля «Викладання фізичної культури в Новій українській початковій  школі»)

 

Термін проведення

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

25–27 березня

м. Первомайськ

м. Первомайськ,

м. Южноукраїнськ,

м. Вознесенськ,

Кривоозерський район,

Доманівський район,

Первомайський район

03–05 квітня

м. Миколаїв

м. Миколаїв,

Веселинівський район,

Вітовський район,

Прибузька ОТГ

 

  • Проведення навчання вчителів початкових класів (3 клас) І сесії

Термін проведення

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

01–05 квітня 

м. Миколаїв 

м. Миколаїв  (з 14.50 до 19.10)

05–07 квітня

м. Миколаїв 

Снігурівський район,

Широківська ОТГ,
м. Очаків,
Очаківський район,
Куцурубська ОТГ,
Чорноморська ОТГ

08–12 квітня 

м. Миколаїв 

м. Миколаїв  (з 14.50 до 19.10)

12–14 квітня

м. Миколаїв 

Баштанський район,
Баштанська ОТГ,
Березанський район,

Березанська ОТГ,
Коблівська ОТГ

15–19 квітня 

м. Миколаїв 

м. Миколаїв  (з 14.50 до 19.10)

22–26 квітня 

м. Миколаїв 

м. Миколаїв  (з 14.50 до 19.10)

13–17 травня 

м. Миколаїв 

м. Миколаїв  (з 14.50 до 19.10)

17–19 травня

м. Миколаїв 

Казанківський район,
Казанківська ОТГ, Володимирівська ОТГ,

м. Вознесенськ,
Вознесенський район,
Бузька ОТГ,
Дорошівська ОТГ, Олександрівська ОТГ, Прибужанівська ОТГ

20–24 травня 

м. Миколаїв 

м. Миколаїв  (з 14.50 до 19.10)

24–26 травня

м. Первомайськ

м. Первомайськ,

Первомайський район, Кам’яномостівська ОТГ,

Кривоозерський район,
Врадіївський район

27–29 травня

м. Миколаїв 

Новоодеський район,
Єланецький район,
Арбузинський район,

Арбузинська ОТГ,  Благодатненська ОТГ,
Братський район

01–03  червня

м. Миколаїв 

м. Южноукраїнськ,
Воскресенська ОТГ, Галицинівська ОТГ,

Шевченківська ОТГ,
Доманівський район,

Доманівська ОТГ,
Мостівська ОТГ,
Прибузька ОТГ

07–09 червня

м. Миколаїв 

Миколаївський р-н,
Веснянська ОТГ,
Михайлівська ОТГ,
Нечаянська ОТГ,
Ольшанська ОТГ,
Радсадівська ОТГ,

інтернатні заклади,

додаткова група

14–16 червня

м. Миколаїв 

Веселинівський район,
Веселинівська ОТГ,

Новобузький район, Новополтавська ОТГ,

Березнегуватський район,

Вітовський район

Сторінка 1 із 3

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 35 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top