П'ятниця, 07 лютого 2020 12:44

Про проведення ІІ Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

Відповідно до листа Міністерства освіти і наук України від 28 січня 2020 року № 4/435-20 директорат дошкільної та шкільної освіти Міністерствоосвіти і науки України інформує, що благодійна організація «Благодійний фонд «Щаслива лапа» реалізує просвітницько-виховний проєкт, спрямований на формування в дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин.
Із цією метою Благодійний фонд пропонує провести 02 березня 2020 року в закладах дошкільної освіти ІІ Всеукраїнське заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвячене Всесвітньому дню котів, який відзначається 01 березня.
Конспект тематичного заняття для старшої групи «Тварини – наші друзі» із супровідною мультимедійною презентацією (розроблені спеціалістами благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа»), а також тематичні конспекти, розроблені та надіслані педагогами під час проведення «І Всеукраїнського заняття доброти» (01 березня 2019 року) можна завантажити за посиланням: https://is.gd/Kfbt31.
Якщо заклад дошкільної освіти має бажання отримати електронний сертифікат учасника ІІ Всеукраїнського заняття доброти, необхідно:
- заповнити заявку за посиланням (до 01 березня 2020 року): https://is.gd/RzziM8 (початок реєстрації – 06 лютого 2020 року);
- провести зазначене заняття у 3-х і більше групах закладу дошкільної освіти;
- до 04 березня 2020 року надіслати фотозвіт (1 заняття у 1 групі – 1 фото) на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Благодійна організація «Благодійний фонд «Щаслива лапа» просить не приносити/приводити на «заняття доброти» тварин, для яких перебування поза домівкою в багатолюдних місцях може бути стресовим.

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 37 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top