Єдина Країна! Единая Страна!
 
21 | 03 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідЕлектронне портфоліо методиста

Бабійчук В.Г., методист ЛІРДО МОІППО

Електронне портфоліо методиста допомагає реалізувати завдання сучасної освіти ХХІ ст. У ньому інтегруються можливості майже всіх Google-сервісів: Google-сайт, блог, диск, YouTube, календар, групи, документи, перекладач тощо.

ПАСПОРТ ІННОВАЦІЇ

1.  Назва та форма інновації: Електронне портфоліо методиста

2. Рівень інновації: регіональний

3. Автор/розробники/координатор: Відповідальна особа:Бабійчук В. Г.

Адміністрування, конвертування та розміщення на сайті МОІППО та персональному сайті «Інноватика в освіті Миколаївщини»: Бабійчук В.Г.

4. Мета, очікувані результати

Основна мета електронного портфоліо – оцінити характер роботи  методиста з точки зору інноваційної діяльності, самоосвіти, відстежити його творче і професійне зростання, а також уміння переносити ідеї нового ППД у педагогічну практику та генерувати власні педагогічні ідеї, отримувати стабільні результати їх запровадження, формувати навики рефлексії (самооцінки), обирати стратегію й тактику професійної поведінки

Створення інтегрованого електронного портфоліо методиста допомагає реалізувати завдання сучасної освіти ХХІ ст. У ньому інтегруютьсяможливості майже всіх Google-сервісів: Google-сайт, блог, диск, календар, групи, документи, перекладач тощо.

Доцільно використовувати технологію електронного портфоліо, для звітності результатів діяльності методиста. Варто зазначити, що саме електронне портфоліо дає змогу всім бажаючим ознайомитися з результатами діяльності методиста і відповідними матеріалами систематизованими у трьох основних блоках: інформаційному, методичному і прикладному, а також у блоці календар діяльності.

5. Учасники: Педагогічні та науково-педагогічні працівники Миколаївської області

6. Напрям застосування/впровадження

Організаційна, методична і просвітницька підтримка та навчальний процес на основі проектної діяльності його учасників, стосовно систематизації інноваційної діяльності, самоосвіти методиста (педагога), відстежити його творче і професійне зростання,  а також розширення інтегрованого он-лайн середовища на порталі МОІППО та на персональному сайті «Інноватика в освіті Миколаївщини»

7. Опис/зміст інновації

1.    Інформаційний блок містить «Загальні відомості про методиста» і має три складові: 

 • бланк  "Загальні відомості" про основні  (і службові) дані методиста; 
 • самопрезентація  (діяльнісна складова з персональним сайтом, блогами, витягом із посадової інструкції, контрактом з педагогічним працівником тощо);
 • мої досягнення з розгорнутими звітами методиста (2011-2013 р.), (2014 р.)

2.    Методичний блок містить п’ять складових:

 • "Науково-методична діяльність",
 • "Навчально-тренінговий процес",
 • Передовий педагогічний досвід, конкурси та акції",
 • "Проекти та програми",
 • "Співпраця і партнерство"

3. Прикладний блок містить дві складові:

 • паспорти інновацій;
 • видавнича продукція

4. Електронний календар діяльності методиста містить посилання на персональний щоденний електронний календар (89 видів діяльності), а також вміщує мультимедіа та відео матеріали позапланових заходів.

Електронний календар використовується як щоденний індивідуальний план дій, як синхронна діяльність  з лабораторією, як графік зайнятості та  участі у планових і позапланових заходах МОІППО, ДОНМ та інших, як розклад для проведення лекцій і тренінгів, як інформацію для складання довідок, щомісячного і річного звітів  ЛІРДО.

Електронний календар має простий інтерфейс, зручний в користуванні, компактний, прозорий, локальний з ЛІРДО, синхронний з мобільним телефоном. Календар Офлайн дозволяє переглядати  заходи та відповідати на запрошення.

8. Терміни/етапи: Постійно

9. Партнери співпраці/ бажаний характер співпраці: Навчальні заклади Миколаївської області

Напрями:

 • інноваційна навчальна  діяльність
 • інноваційна методична  діяльність
 • інновації в організаційній діяльності
 • інноваційна просвітницька діяльність

 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання