wrapper

flat facebook32x32    10423 64   

Графік підготовки
вчителів початкової школи, заступників директорів з навчально-виховної роботи, які відповідають за початкову школу, асистентів учителів, фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, учителів закладів (класів) загальної середньої освіти з російською мовою навчання інклюзивно-ресурсних центрів, учителів закладів (класів) загальної середньої освіти з російською мовою навчання 
(серпень - грудень 2018 року)

 

 

  1. Проведення І сесії для вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів      1 класів у 2019–2020 н.р.

№ з/п

Термін

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

Запланована кількість осіб

1.

07.09–09.09

МОІППО

м. Миколаїв

72

2.

07.09–09.09

м. Снігурівка

Снігурівський р-н, Широківська ОТГ

31

3.

07.09–09.09

м. Южноукраїнськ

м. Южноукраїнськ

16

4.

07.09–09.09

м. Южноукраїнськ

Арбузинський р-н, Арбузинська ОТГ, Благодатненська ОТГ

14

5.

14.09–16.09

м. Очаків

Очаків,

Очаківський р-н, Куцурубська ОТГ, Чорноморська ОТГ

17

6.

14.09–16.09

МОІППО

Новоодеський р-н

26

7.

14.09–16.09

МОІППО

м. Миколаїв

24

8.

14.09–16.09

МОІППО

Шевченківська ОТГ,

Галицинівська ОТГ,

Воскресенська ОТГ

18

9.

14.09–16.09

МОІППО

Казанківський р-н, Казанківська ОТГ, Володимирівська ОТГ

15

10.

14.09–16.09

МОІППО

Новобузький р-н, Новополтавська ОТГ

26

11.

21.09–23.09

м. Первомайськ

м. Первомайськ

25

12.

21.09–23.09

м. Первомайськ

Первомайський р-н, Кам’яномостівська ОТГ

24

13.

21.09–23.09

м. Первомайськ

Кривоозерський р-н

20

14.

21.09–23.09

м. Первомайськ

Врадіївський р-н

20

15.

21.09–23.09

МОІППО

м. Миколаїв

24

16.

21.09–23.09

МОІППО

Миколаївський р-н, Веснянська ОТГ, Михайлівська ОТГ, Нечаянська ОТГ, Ольшанська ОТГ, Радсадівська ОТГ

25

17.

21.09–23.09

МОІППО

Березанський р-н, Березанська ОТГ, Коблівська ОТГ

20

18.

28.09–30.09

МОІППО

м. Миколаїв

24

19.

28.09–30.09

МОІППО

Інтернати

30

20.

28.09–30.09

МОІППО

Веселинівський р-н,

Веселинівська ОТГ

20

21.

28.09–30.09

МОІППО

Вітовський р-н

19

22.

28.09–30.09

МОІППО

Березнегуватський р-н

21

23.

28.09–30.09

м. Вознесенськ

Вознесенський р-н,

Бузька ОТГ,

Дорошівська ОТГ, Олександрівська ОТГ, Прибужанівська ОТГ

19

24.

28.09–30.09

МОІППО

Доманівський р-н, Доманівська ОТГ, Мостівська ОТГ,

Прибузька ОТГ

21

25.

12.10–14.10

МОІППО

м. Миколаїв

24

26.

12.10–14.10

МОІППО

Братський р-н

19

27.

12.10–14.10

м. Вознесенськ

Єланецький р-н

17

28.

12.10–14.10

м. Вознесенськ

м. Вознесенськ

19

29.

12.10–14.10

МОІППО

Баштанський р-н

Баштанська ОТГ

30

30.

14.12–16.12

МОІППО

Додаткова група

 
  1. Проведення ІІ сесії для вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів    1 класів у 2019–2020 н.р.

№ з/п

Термін

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

Запланована кількість осіб

1.

09.11–11.11

МОІППО

Казанківський р-н, Казанківська ОТГ, Володимирівська ОТГ

15

2.

09.11–11.11

МОІППО

Новобузький р-н, Новополтавська ОТГ

26

3.

09.11–11.11

МОІППО

м. Миколаїв

24

4.

09.11–11.11

МОІППО

Миколаївський р-н,

Веснянська ОТГ,

Михайлівська ОТГ,

Нечаянська ОТГ,

Ольшанська ОТГ, Радсадівська ОТГ

25

5.

09.11–11.11

м. Южноукраїнськ

м. Южноукраїнськ

16

6.

09.11–11.11

м. Южноукраїнськ

Арбузинський р-н, Арбузинська ОТГ, Благодатненська ОТГ

14

7.

16.11–18.11

м. Первомайськ

м. Первомайськ

25

8.

16.11–18.11

м. Первомайськ

Первомайський р-н, Кам’яномостівська ОТГ

24

9.

16.11–18.11

м. Первомайськ

Кривоозерський р-н

20

10.

16.11–18.11

м. Первомайськ

Врадіївський р-н

20

11.

16.11–18.11

МОІППО

Братський р-н

19

12.

16.11–18.11

МОІППО

Баштанський р-н

Баштанська ОТГ

30

13.

23.11–25.11

м. Вознесенськ

Вознесенський р-н,

Бузька ОТГ,

Дорошівська ОТГ, Олександрівська ОТГ, Прибужанівська ОТГ

19

14.

23.11–25.11

м. Вознесенськ

Доманівський р-н, Доманівська ОТГ, Мостівська ОТГ,

Прибузька ОТГ

21

15.

23.11–25.11

МОІППО

Березанський р-н, Березанська ОТГ, Коблівська ОТГ

20

16.

23.11–25.11

МОІППО

Веселинівський р-н,

Веселинівська ОТГ

20

17.

23.11–25.11

МОІППО

Інтернати

30

18.

23.11–25.11

МОІППО

м. Миколаїв

24

19.

30.11–02.12

м. Вознесенськ

Єланецький р-н

17

20.

30.11–02.12

м. Вознесенськ

м. Вознесенськ

19

21.

30.11–02.12

МОІППО

Березнегуватський р-н

21

22.

30.11–02.12

МОІППО

м. Миколаїв

24

23.

30.11–02.12

МОІППО

Вітовський р-н

19

24.

07.12–09.12

м. Снігурівка

Снігурівський р-н, Широківська ОТГ

31

25.

07.12–09.12

МОІППО

Шевченківська ОТГ,

Галицинівська ОТГ,

Воскресенська ОТГ

18

26.

07.12–09.12

МОІППО

м. Миколаїв

48

27.

07.12–09.12

м. Очаків

Очаків,

Очаківський р-н, Куцурубська ОТГ, Чорноморська ОТГ

17

28.

14.12–16.12

МОІППО

м. Миколаїв

48

29.

14.12–16.12

МОІППО

Новоодеський р-н

26

30.

14.12–16.12

МОІППО

Додаткова група

 
  1. Проведення ІІІ сесії (вибірковий модуль) для вчителів початкових класів, які навчають учнів 1 класів у 2018–2019 н.р.

№ з/п

Термін

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

Запланована кількість осіб

 

Модуль «Інноваційні технології Нової української початкової школи»

Модуль «Реалізація міжпредметної інтеграції в освітньому процесі початкової школи»

1.

14.09–16.09

м. Очаків

Очаків,

Очаківський р-н

17

2.

12.10–14.10

МОІППО

Казанківський р-н, Казанківська ОТГ,

15

     

Володимирівська ОТГ

 

3.

19.10–21.10

м. Южноукраїнськ

м. Южноукраїнськ

18

4.

 

м. Южноукраїнськ

Арбузинський р-н, Арбузинська ОТГ, Благодатненська ОТГ

14

5.

19.10–21.10

МОІППО

м. Миколаїв

48

6.

19.10–21.10

МОІППО

Новоодеський р-н

28

7.

19.10–21.10

МОІППО

Братський р-н

17

8.

19.10–21.10

МОІППО

Березнегуватський р-н

23

9.

27.10–29.10

МОІППО

м. Миколаїв

24

10.

27.10–29.10

МОІППО

Вітовський р-н

21

11.

27.10–29.10

МОІППО

Шевченківська ОТГ,

Галицинівська ОТГ,

Воскресенська ОТГ

18

12.

27.10–29.10

МОІППО

Березанський р-н, Березанська ОТГ, Коблівська ОТГ

20

13.

27.10–29.10

МОІППО

Миколаївський р-н,

Веснянська ОТГ,

Михайлівська ОТГ,

Нечаянська ОТГ,

Ольшанська ОТГ, Радсадівська ОТГ

17

14.

27.10–29.10

м. Вознесенськ

м. Вознесенськ

19

15.

27.10–29.10

м. Вознесенськ

Доманівський р-н, Доманівська ОТГ, Мостівська ОТГ, Прибузька ОТГ

21

16.

30.10–01.11

МОІППО

Новобузький р-н, Новополтавська ОТГ

26

17.

30.10–01.11

МОІППО

м. Миколаїв

23

18.

30.10–01.11

м. Первомайськ

м. Первомайськ

24

19.

30.10–01.11

м. Первомайськ

Первомайський р-н, Кам’яномостівська ОТГ

19

20.

30.10–01.11

м. Первомайськ

Кривоозерський р-н

23

21.

30.10–01.11

м. Первомайськ

Врадіївський р-н

18

22.

02.11–04.11

МОІППО

м. Миколаїв

23

23.

02.11–04.11

МОІППО

Баштанський р-н,

Баштанська ОТГ

23

24.

02.11–04.11

МОІППО

Веселинівський р-н,

Веселинівська ОТГ

23

25.

02.11–04.11

м. Вознесенськ

Вознесенський р-н,

Бузька ОТГ,

Дорошівська ОТГ, Олександрівська ОТГ, Прибужанівська ОТГ

23

26.

02.11–04.11

м. Вознесенськ

Єланецький р-н

16

27.

02.11–04.11

м. Снігурівка

Снігурівський р-н, Широківська ОТГ

27

28.

14.12–16.12

МОІППО

Інтернати

30

29.

14.12–16.12

МОІППО

м. Миколаїв

23

 

Модуль «Викладання фізичної культури в Новій українській початковій школі»

30.

15.11–17.11

МОІППО

ЗЗСО Миколаївської області

50

  29.11-01.12 м. Первомайськ

м. Первомайськ, Первомайський р-н, Кам'яномостівська ОТГ, Вознесенський р-н, 

Бузька ОТГ, Дорошівська ОТГ, Олександрівська ОТГ, Прибужанівська ОТГ, 

Веселинівський р-н, Веселинівська ОТГ, Кривоозерський р-н, Доманівський р-н, 

Доманівська ОТГ, Мостівська ОТГ, Прибузька ОТГ, Врадіївський р-н

 
 

Модуль «Викладання мистецтва в Новій українській початковій школі»

31.

27.10–31.10

МОІППО

ЗЗСО Миколаївської області

50

           
  1. Проведення навчання асистентів учителів

№ групи

Термін

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

Запланована кількість осіб

1.

13.10–15.10

(І сесія),

03.11–05.11

(ІІ сесія),

24.11–26.11

(ІІІ сесія)

МОІППО

ЗЗСО Миколаївської області

30

  1. Проведення навчання фахівців інклюзивно-ресурсних центрів

№ групи

Термін

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

Запланована кількість осіб

1.

10.11–12.11

(І сесія),

01.12–03.12

(ІІ сесія),

15.12–17.12

(ІІІ сесія)

м. Южноукраїнськ

м. Южноукраїнськ,

м. Первомайськ,

м. Вознесенськ,

Кривоозерський р-н

Доманівський р-н

15

2.

27.11–30.11

(І сесія),

08.12–10.12

(ІІ сесія)

МОІППО

м. Миколаїв,

Баштанська ОТГ, Казанківська ОТГ,

Новобузький р-н,

Снігурівський р-н,

Березнегуватський р-н,

Вітовський р-н,

Єланецький р-н

25

  1. Проведення навчання вчителів закладів (класів) загальної середньої освіти з російською мовою навчання

Термін

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

1.

19.09–23.09.2018

(І сесія)

м. Миколаїв

ЗОШ № 53

ЗОШ м. Миколаєва

2.

26.09–30.09.2018

(І сесія)

 м. Миколаїв

ЗОШ № 19

ЗОШ м. Миколаєва

3.

17.10–21.10.2018

(І сесія)

м. Миколаїв

ЗОШ № 31

ЗОШ м. Миколаєва

4.

07.11–11.11.2018

(ІІ сесія)

м. Миколаїв

ЗОШ № 53

ЗОШ м. Миколаєва

5.

14.11–18.11.2018

(ІІ сесія)

м. Миколаїв

ЗОШ № 19

ЗОШ м. Миколаєва

6.

21.11–25.11.2018

(ІІ сесія)

м. Миколаїв

ЗОШ № 31

ЗОШ м. Миколаєва

 

  1. Проведення ІІ сесії для вчителів фізичної культури

№ з/п

Термін

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

Запланована кількість осіб

1.

06.09–09.09

м. Южноукраїнськ,

ЗЗСО № 2

м. Южноукраїнськ,

м. Первомайськ,

м. Вознесенськ,

Кривоозерський р-н,

Єланецький р-н,

Врадіївський р-н,

Веселинівський р-н,

Первомайський р-н,

Арбузинський р-н,

Братський р-н,

Вознесенський р-н

74

2.

20.09–23.09

МОІППО, Миколаївська ЗОШ І–ІІІ ступенів № 15

м. Миколаїв,

 м. Очаків, Новоодеський р-н,

Баштанський р-н,

Казанківський р-н,

Вітовський р-н,

Миколаївський р-н,

Новобузький р-н,

Березнегуватський р-н,

Березанський р-н,

Баштанська ОТГ,

Галицинівська ОТГ,

Воскресенська ОТГ,

Коблівська ОТГ,

Куцурубська ОТГ,

70

                                                                                                                

Веснянська ОТГ

Шевченківська ОТГ

Нечаянська ОТГ                      

                                             
  1. Проведення ІІ сесії для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які відповідають за початкову школу

Термін

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

1.

20.09–23.09.2018

(4 групи)

м. Очаків

м. Миколаїв

м. Очаків

Очаківський р-н

м. Миколаїв

Березанський р-н

Куцурубська ОТГ

Чорноморська ОТГ

Коблівська ОТГ

2.

27.09–30.09.2018

(4 групи)

м. Миколаїв

м. Снігурівка

м. Южноукраїнськ

Баштанський р-н

Баштанська ОТГ

Новобузький р-н

Новополтавська ОТГ

Казанківський р-н

Володимирівська ОТГ

Казанківська ОТГ

Снігурівський р-н

Широківська ОТГ

Вітовський р-н

Галицинівська ОТГ

Шевченківська ОТГ

Воскресенська ОТГ

м. Южноукраїнськ

     

Арбузинський р-н

Благодатненська ОТГ

Арбузинська ОТГ

Врадіївський р-н

м. Миколаїв

3.

11.10–14.10.2018

(4 групи)

м. Первомайськ

м. Миколаїв

м. Миколаїв

м. Первомайськ

Первомайський р-н

Кам’яномостівська ОТГ

Кривоозерський р-н

Миколаївський р-н

Радсадівська ОТГ

Михайлівська ОТГ

Нечаянська ОТГ

Веснянська ОТГ

Ольшанська ОТГ

4.

18.10–21.10.2018

(4 групи)

м. Миколаїв

м. Миколаїв

Веселинівський р-н

Веселинівська ОТГ

Березнегуватський р-н

Братський р-н

Єланецький р-н

5.

25.10–28.10.2018

(3 групи)

м. Миколаїв

м. Миколаїв

Інтернатні заклади освіти

Новоодеський р-н

6.

01.11–04.11.2018

(2 групи)

м. Вознесенськ

м. Вознесенськ

Вознесенський р-н

Прибужанівська ОТГ

Дорошівська ОТГ

Олександрівська ОТГ

Бузька ОТГ

Доманівський р-н

Доманівська ОТГ

Мостівська ОТГ

7.

08.11–11.11.2018

м. Миколаїв

Додаткові групи новопризначених ЗДНВР

(І сесія)

8

03.12-06.12 

(ІІ сесія)

м. Миколаїв ЗЗСО Миколаївської області
     

Усього: 512 осіб

  1. Проведення І+ІІ сесії для вчителів мистецтва, які викладатимуть у початковій школі

№ з/п

Термін

Місце проведення

Місто/район/ОТГ

1.

26.10–29.10

30.10-02.11

(І сесія)

МОІППО

ЗЗСО Миколаївської області

2

30.11-03.12

06.12-09.12

(ІІ сесія)

МОІППО ЗЗСО Миколаївської області

 

  1. Проведення ІІІ сесії (вибірковий модуль) для вчителів фізичної культури, мистецтв, які викладатимуть у початковій школі та заступників директорів з навчально-виховної роботи, які відповідають за початкову школу

№ з/п

Термін

Місце проведення

Місто/район/ОТГ

Запланована кількість осіб

 

Модуль «Реалізація в освітньому процесі елементів Школи розумного руху за Аксеновою О. П.», «Інноваційні технології Нової української школи в галузі «Фізична культура»

1.

08.11–11.11

м. Миколаїв , ФОК (Намив)

м. Миколаїв,

Баштанський р-н,

Нечаянська ОТГ,

Миколаївський р-н,

Веснянська ОТГ, Новоодеський р-н,

Казанківський р-н

80

2.

22.11–24.11

м. Южноукраїнськ, ЗЗСО № 2

м. Южноукраїнськ,

м. Первомайськ,

м. Вознесенськ,

Кривоозерський р-н,

Єланецький р-н,

Врадіївський р-н,

Веселинівський р-н,

Первомайський р-н,

Арбузинський р-н,

Братський р-н,

Вознесенський р-н

74

3.

06.12–08.12

МОІППО, Миколаївська ЗОШ І–ІІІ ступенів № 15

м. Миколаїв,

 м. Очаків, Новоодеський р-н,

Баштанський р-н,

Казанківський р-н,

Вітовський р-н,

Миколаївський р-н,

Новобузький р-н,

Березнегуватський

 р-н,

Березанський р-н,

Баштанська ОТГ,

Галицинівська ОТГ,

Воскресенська ОТГ,

Коблівська ОТГ,

Куцурубська ОТГ,

Нечаянська ОТГ,

Веснянська ОТГ,

Шевченківська ОТГ

70

Модулі для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які відповідають за початкову школу

4.

08.11–11.11

м. Миколаїв

ЗЗСО Миколаївської області

360

5.

15.11–18.11

6.

22.11–25.11

7.

29.11–02.12

8.

06.12–09.12

9.

13.12–18.12

             

 

  1. Проведення І–ІІІ сесії (додаткова група) для вчителів фізичної культури

№ з/п

Термін

Місце проведення

Місто/район/ОТГ

Запланована кількість осіб

1.

11.10–14.10

(І сесія)

МОІППО

ЗЗСО Миколаївської області

40

1.

15.11–18.11

(ІІ сесія)

1.

06.12–08.12

(ІІІ сесія)

 

 

  1. Проведення навчання для вчителів іноземної мови, які викладатимуть у початковій школі

№ з/п

Термін

Місце проведення

Місто/район/ОТГ

Запланована кількість осіб

1.

12.10–14.10

МОІППО

ЗЗСО Миколаївської області

30

2.

29.10–31.10

МОІППО

ЗЗСО Миколаївської області

30

3.

01.11–03.11

МОІППО

ЗЗСО Миколаївської області

30

http://www.zoofirma.ru/