Вівторок, 03 березня 2020 09:28

Переможці обласної учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні та обслуговуючі види праці)

Інформація про ІІІ (обласний) етап

Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

(технічні види праці)

 9 клас

І місце

  1. Васильєв Станіслав, учень Лиманівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Галицинівської сільської ради Вітовського району.

ІІ місце

  1. Донецький Данило, учень Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 42 Миколаївської міської ради;
  2. Франків Андрій, учень Гур’ївської ЗОШ І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради;
  3. Сушков Владислав, учень Баштанського опорного ЗЗСО І–ІІІ ступенів №1 Баштанської міської ради Баштанського району.

ІІІ місце

  1. Вовк Євген, учень Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 56 Миколаївської міської ради;
  2. Соболєв Сергій, учень гімназії селища Братське Братської районної ради;
  3. Маковей Ярослав, учень Первомайського навчально виховного комплексу «ЗОШ І–ІІІ ступенів № 15 – колегіум» Первомайської міської ради;
  4. Юхименко Данило, учень Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 45 Миколаївської міської ради;
  5. Поляк Андрій, учень Тамаринської ЗОШ І–ІІІ ступенів Снігурівської районної ради.

10 клас

І місце

  1. Побережний Андрій, учень Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 42 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Олійник Андрій, учень Червонодолинської ЗОШ І–ІІІ ступенів Широківської сільської ради.

ІІІ місце

  1. Солдатов Дмитро, учень гімназії селища Братське Братської районної ради;
  2. Толмач Дмитро, учень Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради.

 11 клас

І місце

  1. Зацепа Сергій, учень Первомайської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 5 Первомайської міської ради.

ІІ місце

  1. Лукіяненко Дмитро, учень Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради.

ІІІ місце

  1. Шульженко Владислав, учень Березнегуватської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради.

 

Інформація про ІІІ (обласний) етап

Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

(обслуговуючі види праці)

 9 клас

І місце

  1. Луценко Єлизавета, учениця Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Павлюковський Олександр, учень Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка Вознесенської міської ради;
  2. Сурма Анна, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Хаменська Анастасія, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 48 Миколаївської міської ради;
  2. Сухова Каріна, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка Миколаївської міської ради;
  3. Підляцька Анастасія, учениця Березнегуватської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради;
  4. Коротка Вікторія, учениця Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Снігурівської районної ради;
  5. Попадюк Анастасія, учениця Привільненської ЗОШ І–ІІІ ступенів Баштанської районної ради.

10 клас

І місце

  1. Степанова Анна, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Богданова Анна, учениця Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка Вознесенської міської ради.

ІІІ місце

  1. Гладишева Вікторія, учениця Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської ради.

11 клас

І місце

  1. П’яткова Катерина, учениця Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Манзуренко Анастасія, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 50 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Бондаренко Юлія, учениця Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради.

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 37 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top