Вівторок, 03 березня 2020 09:19

Переможці Обласної учнівської олімпіади із зарубіжної літератури

Переможці

Обласної учнівської олімпіади із зарубіжної літератури
2019 – 2020 навчальний рік

9 клас

І місце
1. Ульянкін Іван, учень Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;
2. Погосова Ніна, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.
ІІ місце
1. Рижик Володимир, учень Баштанської гімназії Баштанської міської ради;
2. Авер’янова Аміна, учениця Степівського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Миколаївської районної ради;
3. Брязкун Карина, учениця Кінецьпільської ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради.
ІІІ місце
1. Олехнович Ірина, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 39 Миколаївської міської ради;
2. Федченко Софія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради;
3. Шевченко Карина, учениця Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Южноукраїнської міської ради;
4. Міщенко Карина, учениця Новоодеської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Новоодеської районної ради;
5. Івкова Вікторія, учениця Михайло-Ларинської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради;
6. Литвиненко Олександра, учениця Новобузької гімназії загальноосвітнього навчального закладу ІІ–ІІІ ступенів Новобузької районної ради;
7. Матюхіна Анастасія, учениця Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 7 Миколаївської обласної ради;
8. Оніщенко Ніколь, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 57 Миколаївської міської ради.

10 клас

І місце
1. Цацук Марія, учениця Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради;
2. Авер’янова Лаура, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.
ІІ місце
1. Короневська Любов, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради;
2. Юрах Дмитро, учень Пересадівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Вітовського району;
3. Ільман Єлизавета, учениця Баштанської гімназії Баштанської міської ради.
ІІІ місце
1. Дячок Світлана, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 11 Миколаївської міської ради;
2. Обелець Анастасія, учениця гімназії селища Братське Братської районної ради;
3. Тимофєєва Наталія, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради;
4. Тіліченко Ніна, учениця Олександрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Олександрівської селищної ради Вознесенського району;
5. Колісник Олександра, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 56 Миколаївської міської ради.

 11 клас

І місце
1. Синєрук Максим, учень Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;
2. Радутна Анастасія, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.
ІІ місце
1. Жук Катерина, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;
2. Жмура Софія, учениця Новоєгорівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Баштанської міської ради.
ІІІ місце
1. Манежик Олександра, учениця Снігурівської районної гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради;
2. Лобода Софія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради;
3. Іванчикова Марія, учениця Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради;
4. Мосорко Анастасія, учениця Софіївської ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради;
5. Легкодух Сніжана, учениця Єланецької гуманітарної гімназії Єланецької районної ради;
6. Тараненко Вікторія, учениця Первомайської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 Первомайської міської ради.

 

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 37 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top