Понеділок, 02 березня 2020 06:15

МОІППО – Обласна школа класного керівника

27 лютого 2020 року на базі Миколаївського класичного ліцею Миколаївської міської ради проведено засідання обласної школи класного керівника з проблеми «Імідж сучасного класного керівника в умовах реформування освіти».

Із вступним словом до присутніх звернулася Вітковська О. Д., завідувач навчально-методичної лабораторії акмеології Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, яка зазначила важливість формування професійного іміджу класного керівника в сучасних умовах.  

Вєднікова О. П., директор Миколаївського класичного ліцею Миколаївської міської ради презентувала діяльність закладу в галузі виховання, акцентуючи увагу на роботі класних керівників.

Вітковська О. Д., завідувач навчально-методичної лабораторії акмеології Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, у своєму виступі наголосила на складових іміджу та розвитку педагогічної майстерність класного керівника.

Селецька Т. В., методист із виховної роботи Науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради, у своєму виступі звернула увагу на впровадження інтерактивної діяльності в виховному процесі.

Систему роботи Миколаївського класичного ліцею Миколаївської міської ради з класними керівниками висвітлила Морозова В. Б., заступник директора з виховної роботи.

У практичній частині заходу Селецька Т. В. та Морозова В. Б. провели майстер-клас із групової взаємодії для створення згуртованого учнівського колективу.

У заході взяли участь класні керівники, заступники директорів із виховної роботи  закладів загальної середньої освіти Миколаївської області (усього – 31 особа).

Підбиваючи підсумки, учасники заходу зазначили актуальність і практичну значущість розглянутих питань.

Дякуємо директору та адміністрації Миколаївського класичного ліцею за створені умови для роботи та професійність у розкритті теми заходу.

 

 

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 37 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top