Субота, 29 лютого 2020 04:38

Творча група вчителів інформатики

Відповідно до річного плану Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 28 лютого 2020 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти навчально-методичною лабораторією інформаційно-комунікаційних технологій та системного адміністрування відбулося засідання творчої групи вчителів інформатики «Формування інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики в початковій школі» (далі – Творча група).

З вітальним словом до присутніх звернулася завідувач навчально-методичної лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій та системного адміністрування Ольга Богданова, яка ознайомила учасників із організаційно-методичним супроводом роботи Творчої групи: метою, завданнями, виробленням правил, очікуваними результатами, графіком роботи, розподілом обов’язків.

Для визначення рівня володіння темою роботи Творчої групи Ганною Шевченко, методистом навчально-методичної лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій та системного адміністрування, з учасниками Творчої групи проведено інтерактивні вправи з питань упровадження STEM-освіти на уроках інформатики в початковій школі та володіння онлайн-інструментами. Учасники спланували проєкт майбутньої онлайн-платформи для викладання інформатики в початковій школі.

У практичній частині Ольга Богданова та Ганна Шевченко ознайомили присутніх з онлайн-інструментами, які можна застосувати під час розроблення банку методичних розробок для уроків інформатики в початковій школі.

У Творчій групі взяли участь учителі, які викладають інформатику в початковій школі Миколаївської області (усього - 16 осіб).

 

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 37 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top