Вівторок, 25 лютого 2020 10:08

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

9 клас

І місце

  1. Рак Віктор Андрійович, учень 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 20 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Підгородинська Поліна Романівна, учениця 9 класу Першої української гімназії імені М. Аркаса Миколаївської міської ради;
  2. Погребна Поліна Володимирівна, учениця 9 класу Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради;
  3. Теслевич Софія Миколаївна, учениця 9 класу Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Одіров Віталій Олександрович, учень 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради;
  2. Хмельна Вікторія Андріївна, учениця 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 57 імені Т. Г. Шевченка Миколаївської міської ради;
  3. Стасюк Анастасія Олександрівна, учениця 9 класу Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради;
  4. Цушко Анна Романівна, учениця 9 класу Первомайської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 Первомайської міської ради;
  5. Пахомова Альона Володимирівна, учениця Новокостянтинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Братської районної ради;
  6. Цуканова Єва Володимирівна, учениця 9 класу Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради;
  7. Ясельська Владлена Олегівна, учениця 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 57 Миколаївської міської ради;
  8. Шумова Ганна Сергіївна, учениця Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради;
  9. Соловйов Віталій Віталійович, учень Березанського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Березанської районної ради.

                                                                

10 клас

І місце

  1. Череповська Ксенія Дмитрівна, учениця 10 класу Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Вахницька Олена Олександрівна, учениця 10 класу Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Синяков Микола Сергійович, учень 10 класу Миколаївської СЗОШ І–ІІІ ступенів № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради;
  2. Сорокопуд Таїсія Сергіївна, учениця 10 класу Миколаївський морський ліцей імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради;
  3. Сеник Ганна Михайлівна, учениця 10 класу Широколанівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Веселинівської районної ради;
  4. Височин Олексій Олексійович, учень 10 класу Гімназії селища Братське Братської районної ради;
  5. Тарасенко Марія Леонідівна, учениця 10 класу Єланецької гуманітарної гімназії Єланецької районної ради;
  6. Єрмолаєва Катерина Павлівна, учениця 10 класу Мішково-Погорілівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради.                                                                                                                                                                            

11 клас

І місце

  1. Радченко Вікторія Андріївна, учениця 11 класу Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Адубецький Антон Валентинович, учень 11 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 37 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top