Четвер, 13 лютого 2020 10:48

День безпечного Інтернету

На сьогодні в Україні проблема безпеки дітей в Інтернеті постала особливо гостро. Аудиторія користувачів усесвітньої мережі дедалі розширюється, і її переважну частину становлять діти та підлітки, які не усвідомлюють повністю загроз, що можуть чекати у віртуальному просторі.

Інтернет – дуже потужний ресурс, який значно полегшує життя людини та відкриває майже необмежені можливості для самореалізації та саморозвитку юної особистості, спілкування, навчання, дозвілля. Але водночас в Інтернеті приховано досить багато небезпек як для дітей, так і для дорослих. Знання цих небезпек дозволить їх уникнути.

Відповідно до листа Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 03 лютого 2020 року № 134/16-5 «Про відзначення Дня безпечного Інтернету 2020 у закладах загальної середньої освіти Миколаївської області» 11 лютого 2020 року проведено День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету» (Safer Internet Day).

До відзначення Дня безпечного Інтернету в цьому році долучилися 135 закладів загальної середньої освіти з 23 районів та міст Миколаївщини: 1 194 педагоги та 9 655 учнів брали участь у заходах для освітян та дітей і молоді.

Проведено різноманітні заходи: онлайн-уроки, виховні години, тренінги, анкетування, перегляд відеофільмів і мультфільмів, акції, конкурси, квести, брейн-ринги, інформаційно-тематичні бесіди, ситуативні задачі, тестування, онлайн-урок від Cisco Networking Academy Ukraine, круглі столи, інтерактивні ігри, вебквести, прес-конференції, інтерактивні плакати та заняття, конкурс стенгазет, написання есе, курс із мережевого етикету і безпеки, акції тощо.
Реєстрацію заходів до Дня безпечного Інтернету в Україні 2020 здійснювали на сайті Центру кращого Інтернету.

Інформація про проведені заходи до Дня безпечного Інтернету в закладах освіти Миколаївської області за посиланнями: https://cutt.ly/yrJO0Y7 та https://cutt.ly/UrJAi6A. На інтерактивній карті: https://cutt.ly/lrQrLTt

Наше життя вирує все швидше та швидше. Інтернет нині став невід’ємною його частиною. Цілком імовірно, що в найближчому майбутньому Всесвітня мережа повністю замінить усі інші засоби зв’язку. Зупинімося на мить і замислимося, чи дійсно ми хочемо провести все життя у віртуальному світі; бачити аватарки замість живих облич, смайлики замість живих посмішок? Сподіваємося, що відповідь очевидна.

Завжди пам’ятайте, що Інтернет – це лише інструмент, яким ми користуємося, щоб отримати відповіді на свої запитання, підготувати реферати та доповіді, спілкуватися на відстані.

Навчайтесь послуговуватись Інтернетом із розумом.

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 37 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top