Понеділок, 27 січня 2020 15:00

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Списки переможців

обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

9 клас

 І місце

  1. Гоптарев Андрій Сергійович, учень Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Ульянкіна Марія Дмитрівна, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 19 Миколаївської міської ради;
  2. Остапюк Діана Андріївна, учениця Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів №1 ім. Захисників Вітчизни Южноукраїнської міської ради.

ІІІ місце

  1. Мельниченко Вікторія Вікторівна, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 19 Миколаївської міської ради;
  2. Безпалько Валерія Валеріївна, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради;
  3. Белічко Юлія, учениця Снігурівської районної гімназії імені Т. Г.Шевченка Снігурівської районної ради.

 10 клас

І місце

  1. Абабілова Софія Олексіївна, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 22 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Ковальов Володимир Анатолійович, учень Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 22 Миколаївської міської ради;
  2. Синяков Микола Сергійович, учень Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 22 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Осипова Златослава Сергіївна, учениця Миколаївської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради;
  2. Железнякова Анастасія Олексіївна, учениця Южноукраїнської гімназії №1 Южноукраїнської міської ради;
  3. Барна Крістіна Олегівна, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради.

11 клас

І місце

      1. Толокевич Ірина Антонівна, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 19 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Казимир Михайло Віталійович, учень Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;
  2. Степанова Дар’я Едуардівна, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 ім. О. Ольжича.

 ІІІ місце

  1. Савицький Ярослав Олександрович, учень Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради; 
  2. Бані Олександр Олександрович, учень Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів №3 Южноукраїнської міської ради.

 

 

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 37 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top