Вівторок, 21 січня 2020 07:22

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Списки переможців

обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

7 клас

І місце

  1. Харченко Вадим, учень Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Камінська Сніжана, учениця Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради Баштанського району.

ІІІ місце

  1. Макарчук Микола, учень Новоодеської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3 Новоодеської районної ради.
  2. Ярошко Станіслав, учень Снігурівської районної гімназії ім.Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради.

8 клас

І місце

  1. Тряско Олександр, учень Вознесенської загальноосвітньої школиІ–ІІІ ступенів № 2 Вознесенської міської ради.

ІІ місце

  1. Проценко Павло, учень Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.
  2. Гайдук Ярослав, учень Миколаївського економічного ліцею № 1 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Пантелєєв Єгор, учень Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.
  2. Александрова Анна, учениця Снігурівської районної гімназії ім.Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради.
  3. Карпенко Ярослав, учень Южноукраїнської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3 Южноукраїнської міської ради.
  4. Міненко Крістіна, учениця Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 2 Баштанської міської ради.
  5. Істратій Вікторія, учениця Єланецької загальноосвітньої школиІ–ІІІ ступенів Єланецької районної ради.
  6. Коваленко Юлія, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

9 клас

І місце

  1. Молчанов Станіслав, учень Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Нєлєпов Нікіта, учень Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.
  2. Арамма Артем, учень Миколаївського морського ліцею ім. проф. М. Александрова Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Кондратюк Андрій, учень Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради.
  2. Натальчишин Андрій, учень Первомайської гімназії Первомайської міської ради.
  3. Коваленко Артур, учень Опорного навчального закладу «Новомар’ївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Братської районної ради».

 10 клас

І місце

  1. Ковальов Володимир, учень Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Соколан Федір, учень Миколаївського морського ліцею ім.проф. М. Александрова Миколаївської міської ради.
  2. Устичук Марія, учениця Центральної загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Снігурівської районної ради.
  3. Штифирца Дана, учениця Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради.

ІІІ місце

  1. Гуденко Єгор, учень Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.
  2. Онищук Марина, учениця Єланецької гуманітарної гімназії Єланецької районної ради.
  3. Рябикін Костянтин, учень Первомайської гімназії Первомайської міської ради.
  4. Ясеницький Володимир-Святослав, учень Вознесенської гімназії ім. Т. Г. Шевченка Вознесенської міської ради.

11 клас

І місце

  1. Онацький Микита, учень Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Гордуз Олександр, учень Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.
  2. Хіміч Данило, учень Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Коваль Андрій, учень Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради.
  2. Польшин Олексій, учень Очаківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 ім. П. П. Шмідта Очаківської міської ради.
  3. Шпилька Владислав, учень Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.
  4. Шкурупій Віталій, учень Южноукраїнської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Южноукраїнської міської ради.

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 37 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top