Понеділок, 20 січня 2020 14:06

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Списки переможців

обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

8 клас

І місце

  1. Слесаренко Любов, учениця 8 класу Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради.
  2. Потапкова Юлія, учениця 8 класу Галицинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Галицинівської сільської ради Вітовського району.

ІІ місце

  1. Тряско Олександр, учень 8 класу Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Вознесенської міської ради Миколаївської області.
  2. Калінін Ілля, учень 8 класу Миколаївського класичного ліцею Миколаївської міської ради Миколаївської області.
  3. Мацюта Анастасія, учениця 8 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 50 імені Г. Л. Дівіної Миколаївської міської ради.

 ІІІ місце

  1. Камінський Андрій, учень 8 класу Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б. М. Мозолевського Веселинівської селищної ради Веселинівського.
  2. Карпин Сергій, учень 8 класу Баштанського опорного ЗЗСО І–ІІІ ступенів № 2 Баштанської міської ради Баштанського району Миколаївської області.
  3. Козлова Софія, учениця 8 класу Первомайської гімназії Первомайської міської ради Миколаївської області.
  4. Лодатко Олександр, учень 8 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 19 Миколаївської міської ради.
  5. Москаленко Орина, учениця 8 класу Рибаківського ЗЗСОІ–ІІІ ступенів Коблівської сільської ради Березанського району.
  6. Шмигирівська Катерина, учениця 8 класу Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради.
  7. Бесараб Анна, учениця 8 класу Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів  № 4 Южноукраїнської міської ради.

 9 клас

І місце

  1. Коваленко Артур, учень 9 класу Опорного навчального закладу «Новомар'ївська ЗОШ І–ІІІ ступенів» Братської районної ради.
  2. Підгородинська Поліна, учениця 9 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Гоптарев Андрій, учень 9 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.
  2. Володіна Катерина, учениця 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 15 Миколаївської міської ради.
  3. Фатич Іван, учень 9 класу Єланецької гуманітарної гімназії Єланецької районної ради.
  4. Гамуга Віктор, учень 9 класу Березанського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Березанської районної ради.

ІІІ місце

  1. Навоєва Аліна, учениця 9 класу Первомайської гімназії Первомайської міської ради.
  2.  Коломойцев Кирило, учень 9 класу Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Снігурівської районної ради.
  3. Бумага Марина, учениця 9 класу Колосівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради.
  4. Клименко Альона, учениця 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради.
  5. Лагно Станіслав, учень 9 класу Южноукраїнської гімназії Южноукраїнської міської ради.
  6. Міщенко Катерина, учениця 9 класу Новоодеської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Новоодеської районної ради.
  7. Тищенко Вікторія, учениця 9 класу Арбузинської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 ім. Т. Г. Шевченка Арбузинської селищної ради.

 10 клас

 І місце

  1. Кравченко Поліна, учениця 10 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 50 імені Г. Л. Дівіної Миколаївської міської ради.

 ІІ місце

  1. Синяков Микола, учень 10 класу Миколаївської спеціалізованої школи № 22 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.
  2. Голубенко Богдан, учень 10 класу Братської ЗОШ І–ІІІ ступенів Братської районної ради.
  3. Крижанівська Катерина, учениця 10 класу Веселинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради.

 ІІІ місце

  1. Бондюченко Ольга, учениця 10 класу Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка Снігурівської районної ради.
  2. Бібікова Софія, учениця 10 класу Новоодеської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Новоодеської районної ради.
  3. Поступаєва Діана, учениця 10 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.
  4. Бураков Ілля, учень 10 класу Южноукраїнської гімназії Южноукраїнської міської ради.
  5. Попович Іван, учень 10 класу Березанського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Березанської районної ради.
  6. Тараненко Назар, учень 10 класу Мигіївської ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради.
  7. Сторчак Гліб, учень 10 класу Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради.

11 клас

І місце

  1. Даценко Володимир, учень 11 класу Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б.М. Мозолевського Веселинівської селищної ради Веселинівського району.
  2. Кондратюк Володимир, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради.

 ІІ місце 

  1. Федотов Андрій, учень 11 класу Первомайської гімназії Первомайської міської ради.
  2. Єфімов Денис, учень 11 класу Новоодеської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Новоодеської районної ради.
  3. Кремповська Альона, учениця 11 класу Миколаївського класичного ліцею Миколаївської міської ради.
  4. Куліш Марія, учениця 11 класу Коблівського ЗЗСО Березанської районної ради

ІІІ місце

  1. Отрода Дар`я, учениця 11 класу Новобузької гімназії Новобузької районної ради.
  2. Панкратова Тетяна, учениця 11 класу Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка Снігурівської районної ради.
  3. Парасіч Ангеліна, учениця 11 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.
  4. Петровський Іван, учень 11 класу Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради.
  5. Синицина Юлія, учениця 11 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.
  6. Трегубенко Віталій, учень 11 класу Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 10 Вознесенської міської ради.
  7. Соболь Рустам, учень 11 класу Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів Южноукраїнської міської ради.
  8. Ронжин Сергій, учень 11 класу Доманівького ЗЗСО І–ІІІ ступенів №1 Доманівської селищної ради

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 37 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top