Понеділок, 16 грудня 2019 11:38

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ХХ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА!

Учні ЗЗСО

3 клас

І місце – Коссе Анастасія, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів № 57 Миколаївської міської ради.

ІІ місце – Бадюль Кіра, учениця    Первомайської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 Первомайської міської ради;

Рудяк Поліна, учениця Миколаївської санаторної загальноосвітньої школи–інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради.

ІІІ місце – Галушко Дар’я, учениця Снігурівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Снігурівської районної ради;

Ганган Ірина, учениця  Коблівського закладу загальної середньої освіти
I–III ступенів Коблівської сільської ради Березанського району;

Калініна Марія, учениця Южноукраїнської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів № 4 Южноукраїнської міської ради;

Клобуков Богдан, учень Опорного навчального закладу «Єланецька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів» Єланецької районної ради;

Кострубська Марія, учениця Баштанського опорного закладу  загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради;

Лейфура Анастасія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради;

Чумаченко Дар'я, учениця Романовобалківської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради.

Пальчик Олена, учениця Очаківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 імені П. П. Шмідта Очаківської міської ради.

 

4 клас

 

І місце ­– Незнающа Софія, учениця Новоодеської загальноосвітньої школи   І–ІІІ ступенів № 1 Новоодеської районної ради;

Козакевич Аліна, учениця Братської загальноосвітньої школи І ступеня Братської районної ради;

Семеліт Лілія, учениця Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів №1 Баштанської міської ради.

ІІ місце – Дячкова Дар’я, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи    І–ІІІ ступенів №12 Миколаївської міської ради;

Ярина Софія, учениця Очаківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів
№ 2 імені П. П. Шмідта Очаківської міської ради;

Ніколаєва  Альбіна, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи    І ступеня № 59 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце – Попач Матвій, учень Новобузької загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів № 1 Новобузької районної ради;

Підопригора Анна, учениця Березнегуватської загальноосвітньої школи
І–ІІ ступенів №1 Березнегуватської районної ради.

5 клас

І місце – Войціх Анастасія, учениця Надбузького закладу загальної середньої освіти І–ІІ ступенів Веснянської сільської ради;

Колесник Марія, учениця Очаківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Очаківської міської ради.

ІІ місце – Дяченко Ксенія, учениця Снігурівської районної гімназії імені
Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради.

Семенова Анна, учениця Вознесенської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів № 4 Вознесенської міської ради;

Сідроніна Олександра, учениця Михайлівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Казанківської селищної ради Казанківського району;

Трошева Нонна, учениця Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради;

Молдован Дар’я, учениця Южноукраїнської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3 Южноукраїнської міської ради;

Федорова Альона, учениця Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце  –  Чернухіна Кароліна, учениця Рибаківського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Коблівської сільської ради Березанського району;

Бенедюк Єлизавета, учениця Березанського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Березанської селищної ради;

Бабич Ганна, учениця Каравелівської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів Вітовської районної ради;

Висоцька Софія, учениця Братської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Братської районної ради;

Коваленко Владислава, учениця Березнегуватської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради;

Щербина Данііл, учень Доманівського закладу загальної середньої освіти
І–ІІІ ступенів №1 Доманівської селищної ради;

Севериненко Вікторія, учениця Опорного навчального закладу «Єланецької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів» Єланецької районної ради.

 

6 клас

І місце – Лозенко Софія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради;

Риженко Марина, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради.

ІІ місце – Руссу Максим, учень Новоолександрівського навчально-виховного комплексу І–ІІ ступенів комунального закладу базової середньої освіти Доманівської районної ради;

Білотіл Валентина, учениця Єланецької гуманітарної гімназії Єланецької районної ради І–ІІ ступенів;

Коба Софія, учениця Мигіївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради;

Ярошевська Дарія, учениця Рівненської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів Чорноморської сільської ради Очаківського району;

ІІІ місце – Вовкович Марина, учень Полігонівської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів Шевченківської сільської ради Вітовського району;

Гонта Катерина, учениця Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів №1 Баштанської міської ради;

Чаплигіна Тетяна, учениця Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради;

Ісип Юлія, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;

Сергійчук Сергій, учень Кир’яківського закладу загальної середньої освіти
І–ІІІ ступенів Миколаївської районної ради;

Ставніченко Поліна, учениця Подільської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів Веселинівської районної ради;

Бойченко Дар’я, учениця Миколаївської санаторної загальноосвітньої школи–інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної  ради.

Чернявський Нікіта, учень Вознесенської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів № 6 Вознесенської міської ради.

 

7 клас

І місце – Рослик Єгор, учень Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради;

Веремєєнко Аліна, учениця Трихатського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Ольшанської селищної ради.

ІІ місце – Лузан Дарина, учениця Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів №1 Баштанської міської ради;

Пашкова Дар’я, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради;

Гільмутдінова Ельміра, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;

ІІІ місце – Гаврильчак Софія, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи № 3 Миколаївської міської ради;

Кравчук Анастасія, учениця Новоолександрівського навчально-виховного комплексу І–ІІ ступенів комунального закладу базової середньої освіти Доманівської районної ради;

Чернов Данило, учень Новобузької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів
№ 1 Новобузької районної ради;

Самойленко Анна, учениця Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка Вознесенської міської ради;

Коновал Єлизавета, учениця Комунального закладу «Арбузинської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2 імені Т. Г. Шевченка» Арбузинської селищної ради;

Павлух Ірина, учениця Романовобалківської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради;

Гідик Інна, учениця Новоолександрівської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради;

Швець Світлана, учениця Баловненської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради;

Щербина Анна, учениця Миколаївської санаторної загальноосвітньої школи–інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної  ради.

 

8 клас

І місце – Науменко Діана, учениця Миколаївської гімназії  № 2 Миколаївської міської ради.

ІІ місце – Рец Тетяна, учениця Первомайського НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів  №  15– колегіум» Первомайської міської ради;

Сербулова Юлія, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи № 51 Миколаївської міської ради;

Гайдук Ярослав, учень Миколаївського економічного ліцей
№ 1 Миколаївської міської ради;

Богданович Поліна, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце – Головач Валерія, учениця Баштанського опорного закладу  загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради;

Ржицька Олеся, учениця Очаківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів

 № 2 імені П. П. Шмідта Очаківської міської ради;

Мороз Вікторія, учениця Олександрівської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Олександрівської селищної ради Вознесенського району.

Зайченко Анастасія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради;

Гончаренко Вікторія, учениця Березнегуватської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради;

Ковальчук Анна, учениця Маложенівської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради;

Корньова Вікторія, учениця Миколаївського класичного ліцею Миколаївської міської ради;

Штифлюк Ольга, учениця Южноукраїнської загальноосвітньої школи  № 3 Южноукраїнської міської ради.

 

 

9 клас

І місце – Білозор Надія, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;

Марковська Анастасія, учениця Надбузького закладу  загальної середньої освіти І–ІІ ступенів Веснянської сільської ради.

ІІ місце – Сініцька Софія, учениця Кривоозерської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів №1 Кривоозерської районної ради;

Столяров Артем, учень Миколаївської загальноосвітньої школи № 3 Миколаївської міської ради;

ІІІ місце – Яріна Віолетта, учениця Первомайського НВК ЗОШ І–ІІ ступеня № 15–колегіум Первомайської міської ради;

Рижик Володимир, учень Баштанської гімназії Баштанської міської ради;

Шимко Вікторія, учениця Олександрівської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Олександрівської селищної ради Вознесенського району;

Казимір Дарина, учениця Миколаївської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради;

Лушпенко Валерія, учениця Новокостянтинівської загальноосвітньої школи Братської районної ради;

Руденя Марія, учениця Очаківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів
№ 2 імені П. П. Шмідта Очаківської міської ради;

Іванова Катерина , учениця Себинської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради.

 

10 клас

І місце – Рябчинська Дарья, учениця       Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради;

ІІ місце – Головіна Анна, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради;

Попова Вікторія, учениця Полігонівської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів Шевченківської сільської ради Вітовського району;

Ходаковська Олександра, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради;

Ворона Соломія, учениця Южноукраїнської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 Южноукраїнської міської ради;

Бєлькова Валерія, учениця Миколаївського економічного ліцею
№ 1 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце – Величко Катерина, учениця   Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради;

Шевченко Дар’я, учениця Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради.

Удич Катерина, учениця Доманівського закладу  загальної середньої освіти
І–ІІІ ступенів № 1 Доманівської селищної ради;

Ясеницький Володимир-Святослав, учень Вознесенської гімназії № 1 імені Тараса Шевченка Вознесенської міської ради;

Ольховська Катерина, учениця Мигіївської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради;

Авраменко Катерина, учениця Березнегуватської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради.

 

11 клас

І місце – Сафтенко Дар’я, учениця Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка Вознесенської міської ради.

ІІ місце – Гребешко Анастасія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради;

Приходько Олена, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

Мосорко Анастасія, учениця Софіївської ЗОШ І–ІІІ ступенів  загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради.

ІІІ місце – Згеря Діна, учениця Мішково-Погорілівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради;

Верба Анна, учениця Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів №1 Баштанської міської ради;

Зубач Крістіна, учениця Снігурівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Снігурівської районної ради;

Фат’янова Владислава, Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради;

Курінська Яна, учениця Доманівського закладу загальної середньої освіти
І–ІІІ ступенів №1 Доманівської селищної ради;

Півторак Тетяна, учениця Опорного навчального закладу «Єланецької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів» Єланецької районної ради

Чубов Володимир, учень Очаківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Очаківської міської ради

Лобода Софія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради;

Радзієвська Ганна, учениця Березанського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Березанської селищної ради;

 

Учні закладів професійно(професійно-технічної) освіти

І місце – Мацола Анастасія, учениця І курсу Новоодеського професійного аграрного ліцею.

ІІ місце – Князєва Катерина, учениця І курсу Вище професійного училища   № 21.

ІІІ місце –  Смірнов Володимир, учень ІІІ курсу Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва;

 Клімов Олександр, учень ІІ курсу Казанківського професійного аграрного ліцею.


Студенти вищих навчальних закладів І-І
I рівнів акредитації

  (негуманітарний напрям)

І місце – Авраменко Ілона,  студентка ІІ курсу Миколаївського коледжу культури та мистецтв.

ІІ місце – Кальчев Сергій, студент ІІ курсу Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету;

Дробот Олександра, студентка ІІ курсу Миколаївського коледжу музичного мистецтва.

ІІІ місце – Поляк Наталія, студентка ІІ курсу Миколаївського базового  медичного коледжу;

Анайко Анастасія Дмитрівна, студентка ІІ курсу Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури ДНУЗТ.

 

Студенти вищих навчальних закладів І–ІI рівнів акредитації

 

(гуманітарний напрям)

І місце – Федько Катерина, студентка ІІ курсу Комунального вищого навчального закладу «Новобузький педагогічний коледж».

ІІ місце – Намуйлик Катерина, студентка ІІ курсу Комунального вищого навчального закладу «Новобузький педагогічний коледж».

ІІІ місце – Ватаманеску Валерія, студентка ІІ курсу Комунального вищого навчального закладу «Новобузький педагогічний коледж».

 

Студенти вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації

 

(негуманітарний напрям)

І місце – Рода Маргарита, студентка І курсу Миколаївського національного аграрного університету.      

ІІ місце – Лаховецька Інна, студентка ІІ курсу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

ІІІ місце – Романюк Анна, студентка ІІ курсу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

 

Студенти вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації

(гуманітарний напрям)

І місце – Леусенко Юлія,  студентка ІV курсу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

ІІ місце – Юскевич Анастасія, студентка ІІІ курсу Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

ІІІ місце – Тітова Аліна, студентка І курсу Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія».

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 35 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top