Понеділок, 02 грудня 2019 06:45

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

 

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Х Міжнародного

мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Учні ЗЗСО

5 клас

І місце – Колесник Анастасія, учениця    Миколаївської гімназії  № 2 Миколаївської міської ради;

Сідроніна Олександра, учениця      Михайлівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Казанківської селищної ради Казанківського району.

ІІ місце – Левченко Маргарита, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;

Єфремова Олександра, учениця     Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради;

Рибченко Олександра, учениця      Первомайської гімназії Первомайської міської ради.

ІІІ місце – Хабарова Дар’я, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;

Бондаренко Ніка, учениця     Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради;

Зубчик Вікторія, учениця      Костянтинівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Арбузинської районної ради;

Капустеринська Дар’я, учениця Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради;

Артюшенко Єлизавета, учениця Березнегуватської загальноосвітньої школи       І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради;

Войціх Анастасія, учениця    Надбузької загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів Веснянської сільської ради Миколаївського району;

Охінько Христина, учениця Баратівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Снігурівської районної ради;

Щербина Данііл, учень Доманівського  ЗЗСО ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Доманівської селищної ради.

6 клас

І місце – Перельот  Катерина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;

Риженко Марія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради.

ІІ місце –  Онощенко Марія, учениця      Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 6 Миколаївської міської ради;

Гладь Софія, учениця Первомайського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів № 15-колегіуму» Первомайської міської ради;

Кулішова  Злата, учениця      Доманівської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів № 2 Доманівської селищної ради;

ІІІ місце – Запорожченко Артем, учень Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;

Герман Тетян, учениця Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської ради;

Боєру Кароліна, учениця Кривоозерського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів № 1 - дитячого садка» Кривоозерської районної ради;

Колеснікова Леся, учениця    Іванівської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів імені Миколи Олексійовича Дробітька Братської районної ради; 

Тарасенко Анна, учениця      Cтепівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Миколаївської районної ради;

Лазарищак Руслан, учень      Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 2 Баштанської міської ради;

Криворучко Аріна, учениця Вознесенської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради;

Тарасюк Анна, учениця         Новобузької гімназії загальноосвітнього навчального закладу ІІ–ІІІ ступенів Новобузької районної ради.

 

7 клас

І місце – Майорова Ангеліна, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;

Шульга Кароліна, учениця Лупарівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Галицинівської сільської ради Вітовського району.

ІІ місце – Стремецький Володимир,   учень      Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;

Соколан Карина, учениця Снігурівської районної гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради;

Хода Софія, учениця    Первомайської гімназії Первомайської міської ради;

Драгой Євгенія, учениця Южноукраїнської загальноосвітньої школи   І–ІІІ ступенів № 3 Южноукраїнської міської ради;

ІІІ місце – Змунчило Валерія,  учениця  Підгороднянської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради;

Дубінко Анастасія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради;

Богдан Ганна, учениця Олександрівської ЗОШ імені Т. Г. Шевченка Олександрівської селищної ради Вознесенського району;

Костюк Аліна, учениця Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 2 Баштанської міської ради;

Божко Ігор, учень         Миколаївської  загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів   № 44 Миколаївської міської ради;

Коров’якова Дарія, учениця  гімназії селища Братське Братської районної ради.

  • клас

І місце – Александрова Анна, учениця Снігурівської районної гімназії імені
Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради;

Сербулова Юлія, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради.

ІІ місце – Гайдук Ярослав, учень Миколаївського економічного ліцею № 1 Миколаївської міської ради;

Урсул Вікторія, учениця Первомайського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів № 15 - колегіум» Первомайської міської ради;

Вдовцова Ангеліна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;

Слободяник Анастасія, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 24 Миколаївської міської ради;

ІІІ місце – Василенко Мирослава, учениця Южноукраїнської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3 Южноукраїнської міської ради;

Богданцев Сергій, учень Єланецької гуманітарної гімназії Єланецької районної ради;

Григоращенко Марина, учениця Березнегуватської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради;

Карабан Анастасія, учениця Полігонівської загальноосвітньої школи    І–ІІІ ступенів Шевченківської сільської ради Вітовського району;

Кушнір Вероніка, учениця Кузнецівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів імені героя АТО Матвієнка А. В. Доманівської районної ради;

Шліхар Олександра, учениця Врадіївської районної гімназії Врадіївської районної ради.

 

9 клас

І місце – Конишева Софія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;

Юлевич Софія, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

ІІ місце – Марковська Анастасія, учениця Надбузької загальноосвітньої школи  І–ІІ ступенів Веснянської сільської ради Миколаївського району;

Рижик Володимир, учень Баштанської гімназії Баштанської міської ради;

Єленчук Анастасія, учениця Миролюбівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Братської районної ради;

Яріна Віолетта, учениця Первомайського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів № 15 - колегіум» Первомайської міської ради;

ІІІ місце – Висоцька Вікторія, учениця Казанківської гуманітарної гімназії Казанківської селищної ради Казанківського району;

Клименко Катерина, учениця Кривоозерського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів №1 – дитячий садок» Кривоозерської районної ради;

Щербина Софія, учениця Новобузької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів     № 7 Новобузької районної ради;

Ковальова Альона, учениця Покровської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Веселинівської районної ради;

Іщенко Катерина, учениця Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради ;

Кущова Ірина, учениця Южноукраїнської гімназії №1 Южноукраїнської міської ради;

Плетень Марія, учениця Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 7 Вознесенської міської ради ;

Глінко Максим, учень Баловненської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради.

10 клас

 

І місце – Авер’янова Лаура, учениця Миколаївської гімназії №2 Миколаївської міської ради;

ІІ місце – Бурій Дар’я, учениця Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради ;

Багнюк Уляна, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи  № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради;

Авраменко Катерина, учениця Березнегуватської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради;

ІІІ місце – Козачок Єлизавета, учениця Доманівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів №1 Доманівської селищної ради;

Ходаковська Олександра, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради;

Попова Вікторія, учениця Полігонівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Шевченківської сільської ради Вітовського району;

Веселовський Віталій, учень Кривоозерської загальноосвітньої школи I–III ступенів №1 Кривоозерської районної ради;

Городецька Владислава, учениця Врадіївської районної гімназії Врадіївської районної ради;

Обелець Анастасія, учениця  гімназії селища Братське Братської районної ради;

Дабіжа Катерина, учениця Баштанської гімназії Баштанської міської ради.

11 клас

І місце – Красіна Катерина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;

Жук Катерина, учениця Миколаївської гімназії №2 Миколаївської міської ради.

ІІ місце – Гордієнко Аліна, учениця Олександрівської  ЗОШ І–ІІІ ступенів Олександрівської селищної ради Вознесенського району;

Мосорко Анастасія, учениця Софіївської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради;

Деменко Дар’я, учениця Калинівської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради;

ІІІ місце – Павлункова Софія, учениця   Южноукраїнської гімназії   №1 Южноукраїнської міської ради;

Курінська Яна, учениця Доманівського закладу загальної середньої освіти   І–ІІІ ступенів №1 Доманівської селищної ради;

Левченко Марія, учениця Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка Вознесенської міської ради;

Бренюк Анастасія, учениця Мішково-Погорілівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Вітовського району;

Ковальова Ольга, учениця Покровської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Веселинівської районної ради;

Стеценко Вікторія, учениця Кривоозерської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів № 2 Кривоозерської районної ради;

Панкратова Тетяна, учениця Снігурівської районної гімназії імені
Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради;

Гордійчук Владислава, учениця Первомайської ЗОШ  І–ІІІ ступенів № 4 Первомайської міської ради;

Сліпченко Юлія, учениця Радсадівського закладу загальної середньої освіти Радсадівської сільської ради Миколаївського району.

Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

І місце – Харчишина Анна, учениця ІІ курсу Єланецького професійного аграрного ліцею;

Шкамарда Вікторія, учениця І курсу ВПУ №21.

ІІ місце – Венгерова Дар’я, учениця І курсу Вознесенського професійного ліцею;

Мормиленко Едуард, учень ІІ курсу  ВПУ суднобудування № 1.

ІІІ місце – Бернацька Карина, учениця ІІ курсу Казанківського професійного аграрного ліцею.

Студенти ЗВО І–ІІ р. а.

(негуманітарний напрям)

І місце – Панна Анастасія, студентка ІІ курсу Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

ІІ місце – Гайдук Яна, студентка ІІ курсу Миколаївського базового  медичного коледжу.

ІІІ місце – Бондаренко Анна, студентка ІІ курсу Коледжу МНУ  імені В. О. Сухомлинського.

Студенти ЗВО І–ІІ р. а.

(гуманітарний напрям)

І місце – Клімачкова Єлизавета, студентка ІІІ курсу Комунального вищого навчального закладу «Новобузький педагогічний коледж».

ІІ місце – Сингаївська Юлія, студентка ІІІ курсу Комунального вищого навчального закладу «Новобузький педагогічний коледж».

ІІІ місце – Дробот Олександра, студентка ІІ курсу Миколаївського коледжу музичного мистецтва.

Студенти ЗВО ІІІ–ІV р. а.

(негуманітарний напрям)

І місце – Швець Ірина, студентка ІІ курсу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

ІІ місце – Мельницька Любов, студентка І курсу Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

ІІІ місце – Ляховецька Інна, студентка ІІ курсу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Студенти ЗВО ІІІ–ІV р. а.

(гуманітарний напрям)

І місце – Чижик Анастасія, студентка ІІ курсу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

ІІ місце – Синякова Анна, студентка ІІІ курсу Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

ІІІ місце – Серебряк Марія, студентка 1 курсу Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія».

 

 

 

 

 

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 35 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top