Четвер, 26 вересня 2019 13:54

ОБЛАСНА ШКОЛА КЛАСНОГО КЕРІВНИКА ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ

24 вересня 2019 року на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 36 Миколаївської міської ради відбулося засідання обласної школи класного керівника на тему «Форми та методи організації роботи учнівського самоврядування в закладі загальної середньої освіти» (далі – Школа).

Із вступним словом до присутніх звернулася Вітковська О. Д., завідувач навчально-методичної лабораторії акмеології Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, яка звернула увагу на соціальне замовлення у вихованні особистості, що володіє не тільки певною сумою знань, умінь та навичок, але й має здатність активно включитись у демократичні процеси, що відбуваються в нашій країні.

Гриньків Н. М., директор Миколаївської загальноосвітньої школи 
І–ІІІ ступенів № 36 Миколаївської міської ради, презентувала роботу закладу в галузі виховання, акцентуючи увагу на пріоритетних напрямах діяльності учнівського самоврядування.

Вітковська О. Д., завідувач навчально-методичної лабораторії акмеології Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, наголосила на формуванні методичної культури класного керівника, важливості опрацювання нормативно-правової бази, ознайомила з результатами регіонального моніторингового дослідження «Організація учнівського самоврядування в закладах освіти Миколаївської області».

Систему роботи Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів  
№ 36 Миколаївської міської ради з питань виборчої кампанії в рамках самоврядування висвітлила Волченко О. А., заступник директора з виховної роботи.

У практичній частині Школи Татаренко Т. В., заступник директора з виховної роботи Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради, провела майстер-клас «Як досягти мети та ставити цілі». Присутні ознайомились із методикою проведення навчання лідерів у формі браунбегу за участю школярів Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 36 Миколаївської міської ради та Новоодеської гуманітарної  гімназії Новоодеської районної ради.

У заході взяли участь класні керівники, заступники директорів із виховної роботи, педагоги-організатори закладів загальної середньої освіти Миколаївської області (усього – 60 осіб).

Підбиваючи підсумки, учасники заходу зазначили актуальність і практичну значущість розглянутих питань.

 

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 35 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top