П'ятниця, 14 червня 2019 17:19

ОБЛАСНА ЛІТНЯ ШКОЛА ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

10 червня 2019 року розпочав свою роботу всеукраїнський семінар-курси та обласна літня школа вчителів початкових класів, які працюватимуть за освітньою програмою «Росток» у 2019–2020 навчальному році. Захід проводиться у селі Коблево в приміщенні пансіонату «Миколаїв». 
Під час відкриття літньої школи з привітальним словом виступила Наталія Степанець, доцент кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Усі учасники ознайомилися з науковою доповіддю Тетяни Пушкарьової, автора та наукового керівника педагогічної технології «Росток», професора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».
Подальша підготовка педагогічних працівників проводиться в двох групах за напрямками: 
– Особливості організації освітнього процесу в Новій українській школі за освітньою програмою «Росток» у 1–2 класах (усеукраїнський рівень); 
– Реалізація ідей і положень Нової української школи за освітньою програмою «Росток» у 3–4 класах у 2019–2020 навчальному році (обласний рівень). 
У роботі літньої школи взяли участь 35 педагогічних працівників із різних областей України та 20 учителів початкових класів Миколаївщини.
11 червня 2019 року заняття в Літній школі були присвячені вивченню української мови та читання за освітньою програмою «Росток».
У групі вчителів 1–2 класів заняття-тренінги проводили Кальчук М.І., автор програми та навчальних посібників з української мови, заслужений учитель України, вчитель-методист, вчитель початкових класів Української загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Обухівської районної ради Київської області, та Матвійчук В.В., учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист Ржищівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів імені Олега Кошового.
Проблемам вивчення курсу української мови у 2019–2020 н. р. у 3–4 класах з використанням педагогічної технології «Росток» тренінгові заняття проводила Наталія Степанець, доцент кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО.

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 37 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top