Середа, 24 квітня 2019 08:54

«ЕЛЕКТРОННЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА ПЛАТФОРМІ E SCHOOLS.INFO»

Відповідно до листа МОІППО від 17 квітня 2019 року №  674/15-26 в онлайн-середовищі 23 квітня 2019 року о 15.00. відбулася  настановна конференція за програмою навчального модуля «Електронне освітнє середовище закладу загальної середньої освіти».  У роботі конференції взяли участь близько 40 осіб.  

Цільова група навчального модуля – педагогічні працівники всіх категорій (учителі початкової школи, учителі предмета «Інформатика», методисти і педагогічні працівники, які викладають інші предмети), а також керівні кадри (директори, заступники директорів із навчально-виховної  та виховної роботи, класні керівники).

Навчання здійснюється за дистанційною формою, що складається з онлайнкурсу теоретичної підготовки та відпрацювання практичних навичок роботи на платформі e‑Schools.info шляхом розгортання сайту власного закладу освіти на платформі з використанням сервісів електронних журналів та щоденників, передбачених Концепцією розвитку електронного урядування в Україні (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 року № 649-р).

Вебінари проводитимуться щовівторка о 15.00.

       Навчання проводив автор програми, кандидат фізико-математичних наук, доцент, старший науковий співробітник Безрученко Володимир Сергійович. Запис настановної конфернеції розміщено на каналі YouTube «E-school learning», а також на блозі «Школа акмеологічної стійкості Бабійчук В. Г. , на сторінці «Електронне навчання».

Учасники навчання отримали практичне завдання, зокрема зареєструвати свій заклад освіти та відредагувати профіль директора.

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 35 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top