Вівторок, 23 квітня 2019 07:00

Вітаємо переможців олімпіади

20 квітня 2019 року на базі на Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської радипроведено ІІІ (обласний) етап учнівських олімпіад із базових дисциплін серед учнів 4 класів закладів загальної середньої освіти. Із вітальним словом до учасників олімпіад звернувся Василь Шуляр, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України, який налаштував учнів на творчу роботу. Переможці визначалися з шести предметів: із української мови й літературного читання, німецької та англійської мов, математики, природознавства, курсу «Я у світі». У заході взяли участь 169 учнів 4 класів закладів загальної середньої освіти області.

Переможцями стали: 

Українська мова та літературне читання

 Диплом І ступеня

1. Лощиніна Аліна, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича  Чайки Миколаївської міської ради.

  1. Лобовікова Анастасія, учениця Миколаївського закладу загальної середньої освіти І ступеня № 65 Миколаївської міської ради.
  2. Коваленко Владислава, учениця Березнегуватської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради.
  3. Березовська Євдокія, учениця Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради.
  4. Савінець Діана, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 20 Миколаївської міської ради.

Диплом ІІ ступеня

  1. Сафронова Анна, учениця Козирського закладу загальної середньої освіти Радсадівської сільської ради Миколаївського району.
  2. Диновський Антон, учень Южноукраїнської загальноосвітної школи І–ІІІ ступенів № 2 Южноукраїнської міської ради.
  3. Дячук Софія, учениця Первомайського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І–ІІступенів № 15 – колегіум» Первомайської міської ради.
  4. Бенедюк Єлизавета, учениця опорного навчального закладу «Березанська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів» Березанської обʼєднаної громади Березанського району.
  5. Костенко Поліна, учениця Баштанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради.

Диплом ІІІ ступеня

  1. Царинна Мирослава, учениця Кривоозерської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Кривоозерської районної ради.
  2. Семенова Анна, учениця Вознесенської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 Вознесенської міської ради.
  3. Воляник Олександра, учениця Новополтавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Новополтавської сільської ради Новобузького району.
  4. Цвєтов Владислав, учень Новоодеської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Новоодеської районної ради.
  1. Косова Вероніка, учениця Рівненської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Чорноморської сільської ради Очаківського району.
  2. Журавльова Катерина, учениця Ольшанського закладу загальної середньої освіти Ольшанської селищної ради Миколаївського району.
  3. Петрієнко Милана, учениця Калинівської загальноосвітньої школи І–ІІІ  ступенів  Воскресенської  селищної ради  Вітовського  району.
  4. Соболевська Дар’я, учениця опорного навчального закладу «Єланецька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів» Єланецької районної ради.
  5. Щербина Даніїл, учень Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1 – Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради.

Природознавство

Диплом І ступеня

  1. Москаленко Нікіта, учень Миколаївської спеціалізованої І–ІІІступенів школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.
  2. Саннікова Аліса, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІступенів школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

Диплом ІІ ступеня

  1. Клемишина Дар’я, учениця  Березнегуватської  загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради.

Диплом ІІІ ступеня

  1. Абрамян Вікторія, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради.
  2. Руда Софія, учениця Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради.

Предмет «Я у світі»

Диплом І ступеня

  1. Валешинська Софія, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1класу Миколаївської міської ради.

Диплом ІІ ступеня

  1. Єрмак Єлизавета, учениця Мішково-Погорілівської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів Вітовської районної ради.

Диплом ІІІ ступеня

  1. Юзик Артем, учень Братської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Братської районної ради.

Математика

Диплом І ступеня

  1. Кардаш Володимир, учень Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1класу Миколаївської міської ради.

Диплом ІІ ступеня

  1. Степанов Костянтин, учень Южноукраїнської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 Южноукраїнської міської ради.

Диплом ІІІ ступеня

  1. Корнілов Микола, учень Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 20 Миколаївської міської ради.
  2. Савенко Іван, учень Вознесенської гімназії № 1 Вознесенської міської ради.
  3. Садурський Єгор, учень Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича  Чайки Миколаївської міської ради.

Англійська мова

Диплом І ступеня

  1. Красюк Дар’я, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради.
  2. Олійник Анна, учениця Нововолодимирівської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів Березнегуватської районної ради.
  3. Степаненко Ярослава, учениця Миколаївської спеціалізованої школи І ступеня № 59 з поглибленим вивченням іноземної мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

Диплом ІІ ступеня

4. Бондаренко Ніка, учениця Баштанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради.

  1. Єфремова Олександра, учениця Южноукраїнської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 1 імені Захисників Вітчизни Южноукраїнської міської ради.
  2. Красіліч Іван, учень Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1класу Миколаївської міської ради.
  1. Радукан Максим, учень Троїцького закладу загальної середньої освіти Новоодеської районної ради.
  2. Юсупов Юліан, учень Миколаївської спеціалізованої школи І ступеня № 59 з поглибленим вивченням іноземної мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

Диплом ІІІ ступеня

  1. Барбінягра Аліка, учениця Радсадівського закладу загальної середньої освіти Радсадівської сільської ради Миколаївського району.
  2. Голубченко Михайло, учень Снігурівської філії І ступеня № 2 Снігурівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Снігурівської районної ради.
  3. Данилюк Лада, учениця Веснянської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Веснянської сільської ради.
  4. Димова Софія, учениця Братської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Братської районної ради.
  5. Коновалов Анатолій, учень Новобузької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Новобузької районної ради.
  6. Ушкалова Анастасія, учениця Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 7 Миколаївської обласної ради.
  7. Цибулька Софія, учениця Первомайського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І–ІІ ступенів № 15 – колегіум» Первомайської міської ради.
  8. Циганець Анастасія, учениця опорного навчального закладу Веселинівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради.

Німецька мова

Диплом І ступеня

  1. Жайворонок Нікіта, учень Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 імені Олега Ольжича Миколаївської міської ради.

Диплом ІІ ступеня

  1. Хом’ячук Кіра, учениця Новоінгульської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради.

Диплом ІІІ ступеня

  1. Медведь Валерія, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №  19 Миколаївської міської ради.

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 35 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top