Середа, 03 квітня 2019 12:55

Вітання переможцям IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

34 юних інтелектуали Миколаївщини здобули перемогу в IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2019 році!

Щирі вітання олімпійцям, майбутнім науковцям, гордості та інтелектуальній еліті нашого регіону! Подальших звершень, креативу, успіхів, натхнення!

Список переможців розміщенно у вкладенні.

 

Географія

І місце

Коваленко Артур, учень 8 класу Опорного навчального закладу «Новомар’ївська ЗОШ І–ІІІ ступенів» Братської районної ради.

ІІ місце

Синяков Микола, учень 9 класу Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

Чорний Антон, учень 8 класу Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

Чугунова Олександра, учениця 10 класу Галицинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Галицинівської сільської ради Вітовського району.

Іванченко Ксенія, учениця 10 класу Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

Математика

ІІІ місце

Нєлєпов Нікіта, учень 8 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

Інформаційні технології

ІІІ місце

Тростінецький Олександр, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

Мойсол Андрій, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

Інформатика

ІІІ місце

Літвак Максим, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

Правознавство

І місце

Адубецький Антон, учень 10 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

Радченко Анастасія, учениця  9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 57 імені Т. Г. Шевченка Миколаївської міської ради.

Радченко Вікторія, учениця 10 класу Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради.

Історія

І місце

Підгородинська Поліна, учениця 8 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

Марисєв Сергій, учень 9 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

Терещук Матвій, учень 11 класу Миколаївської  ЗОШ І–ІІІ ступенів  № 3 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

Черевик Андрій, учень 11 класу Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради.

Федорцов Микола,  учень 11 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 54 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

Рак Віктор, учень 8 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 20 Миколаївської міської ради.

Економіка

ІІ місце

Медведєв Павло, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

Козоріз Анна, учениця 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

Фізика

ІІІ місце

Гуденко Єгор, учень 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

Хімія

ІІІ місце

Воловенко Даніїл, учень  10 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради.

Українська мова і література

І місце

Авер’янова Лаура, учениця 9 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

Російська мова і література

І місце

Бабич Вероніка, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 19 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

Коновальчук Валерія, учениця 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 15 Миколаївської міської ради.

Німецька мова

ІІ місце

Колесник Злата, учениця 10 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 19 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

Бєлікова Єлизавета, учениця 11 класу Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради.

Англійська мова

І місце

Сидорова Надія Вікторівна, учениця 10 класу Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

ІІ місце

Бурденко Дмитро, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

Ожаренков Георгій Олександрович, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

Біологія

ІІ місце

Похвальна Софія, учениця 9 класу Першої української гімназії  імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

Астрономія

ІІ місце

Деордієв Дмитро, учень 10 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

Гетманцев Олександр, учень 11 класу Миколаївської спеціалізованої ЗОШ І–ІІІ ступенів № 22 із поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

Калугін Михайло, учень 11 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 35 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top