Середа, 20 лютого 2019 09:14

Тренінг для працівників психологічної служби

 Із метою підвищення рівня професійної компетентності працівників психологічної служби закладів освіти та закладів  професійно-технічної освіти 18-19 лютого 2019 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки благодійного фонду журналу «Единственная», відбувся II модуль тренінгу «Психологічні особливості дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які тривалий час проживають у закладах інтернатного типу».

Практичні психологи та соціальні педагоги познайомилися з поняттям та видами прихильності, механізмами формування прихильності у дітей. Розглянули стадії її розвитку.  Дослідили як розвивається ідентичність дитини на кожному з вікових етапів. Простежили, яку роль має дорослий у формуванні ідентичності дитини. Познайомилися з методиками роботи з дітьми по формуванню та розвитку їх ідентичності.

У заході взяли участь практичні психологи, соціальні педагоги, інтернатних закладів, закладів освіти  та закладів професійно-технічної освіти Миколаївської області (усього – 38 осіб).

01

02

03

04

05

07

10

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 35 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top