Середа, 20 лютого 2019 09:07

Навчання директорів за концепцією«Нова українська школа»

Із 15 до 17 лютого 2019 року навчально-методичною лабораторією управління розвитку регіональної освіти на базі МОІППО проведено навчання для 57 директорів шкіл за концепцією «Нова українська школа».

Навчання керівних кадрів ЗЗСО відповідно до Концепції «Нова українська школа» відбувалися за програмою 2–го модуля (очна форма): формування стратегічної рамки (програми) розвитку ЗЗСО в умовах європейського вектору розвитку галузі освіти в Україні; SWOT та GAP аналізи діяльності; моніторинг і самомоніторинг діяльності ЗЗСО в умовах реформування; впровадження проектної діяльності в практику ЗЗСО; управлінська культура керівника; запобігання та вирішення конфліктів через досягнення компромісів; розвиток громадянських компетентностей керівника ЗЗСО; інформаційні та веб- технології в управлінській діяльності.

Тренери-педагоги: Вікторія Стойкова, Тетяна Тихонова, Тетяна Бурлака, Ольга Мілєйко, Тетяна Голубченко, Оксана Кулєшова.

Удосконалено управлінську компетентність директорів закладів загальної середньої освіти до реалізації Концепції «Нова українська школа» та впровадження нового Державного стандарту початкової освіти.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 35 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top