Єдина Країна! Единая Страна!
 
16 | 08 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідНА МИКОЛАЇВЩИНІ ПІЛОТУВАВ ПРОЕКТ «ПІДРУЧНИК.UA»

IMG 6054 Відповідно до плану реалізації Проекту «Підручник.ua», із метою формування інформаційної компетентності учнів і педагогів, автоматизації освітніх процесів, запровадження заходів   щодо оптимізації батьківського та педагогічного контролю 11 травня 2018 року на базі Снігурівської районної гімназії ім. Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради відбувся мотиваційно-   підготовчо-навчальний тренінг у межах пілотування Проекту «Електронний підручник (iз використанням платформи «Підручник.ua»)».

 Захід відвідало 32 особи (методист Снігурівського РМК –  Горностай  Л. В., директор гімназії – Пастухова Н. М., заступники директора – Юзва Т. М. і Дівбік І. М., 18 представників   учительського та 10 представників учнівського колективів, а також розробники системи електронної школи), які працювали з різними мобільними гаджетами (ноутбуки, планшети,   смартфони, комп’ютери) з підключенням до мережі Інтернет і Wi-Fi.

 Координацію заходу від МОІППО здійснювала методист навчально-методичної лабораторії акмеології Бабійчук В. Г..

 Кругляк Євген, розробник системи електронної школи, презентував електронні підручники та електронну платформу, ознайомив із електронним розкладом, щоденником і журналом;   повідомив, що для зручності користувачів усі сервіси працюють в межах однієї платформи та на основі єдиного інтерфейсу.

 Усі учасники тренінгу за допомогою спеціального коду Снігурівської районної гімназії успішно зареєструвалися на платформі «Підручник.ua», створили власні акаунти, за допомогою     яких  увійшли до електронного освітнього простору, наповнили електронний портфель обраними електронними підручниками, створили закладки, виділили частини текстів зі сторінок   підручників, які зберегли в нотатках, отримали відповіді на поставлені запитання, внесли власні пропозиції та висловили побажання.

Підбиваючи підсумки, учасники заходу зазначили актуальність і практичну значущість Проекту «Електронний підручник (з використанням платформи «Підручник.ua»)».

Відповідно до плану реалізації Проекту «Підручник.ua», із метою формування інформаційної компетентності учнів і педагогів, автоматизації освітніх процесів, запровадження заходів щодо оптимізації батьківського та педагогічного контролю, 11.05.2018 року, на базі Снігурівської районної гімназії ім. Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради, запроваджено пілотний Проект «Підручник.ua»

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання