Єдина Країна! Единая Страна!
 
20 | 05 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідОсобиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція

IMG 20180424 115436

24 квітня 2018 року на базі Миколаївського Науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради відбувся практико-презентаційний семінар «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

Мета семінару полягала в тому, щоб сформувати в учасників чітке уявлення про особливості організації та здійснення профілактичної роботи в закладах освіти щодо питань безпечної міграції та попередження торгівлі людьми.

Проаналізували доцільність та актуальність упровадження програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» у закладах освіти Миколаївської області Качура М. М., методист навчально‑методичної лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання, та Вітковська О. Д., завідувач навчально‑методичної лабораторії акмеології Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

У процесі роботи семінару педагогічні працівники опрацювали практичні вправи за чотирма блоками програми («Ставлення до себе», «Ставлення до інших», «Ставлення до діяльності», «Ставлення до навколишнього світу»), ознайомились із друкованими посібниками програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» та іграми («Галопом по Європам», «Рожеві окуляри»), що надані Українським фондом «Благополуччя дітей».

Після завершення семінару учасники отримали буклети, доступ до електронних версій інформаційно-методичних матеріалів програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» та методичну підтримку щодо її реалізації.

У заході взяли участь заступники директорів із виховної роботи та працівники психологічної служби системи освіти Миколаївської області (усього – 77 осіб).

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання