Єдина Країна! Единая Страна!
 
16 | 08 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

IMG 20180418 135727

18 квітня 2018 року на базі Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 7 відбувся обласний семінар-практикум «Управлінські підходи до формування громадянської компетентності особистості засобами національно-патріотичного виховання» для заступників директорів із виховної роботи інтернатних закладів освіти та опорних шкіл Миколаївської області, у якому взяли участь 40 осіб.

Із вітальним словом до учасників обласного семінару-практикуму звернулася Вікторія Стойкова, заступник директора з науково-педагогічної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, та виступила з повідомленням «Нова українська школа – нові виміри національно-патріотичного виховання учнів».
Систему роботи з національно-патріотичного виховання Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 7 присутнім презентувала директор закладу Галина Макарова. 
Олена Вітковська, завідувач навчально-методичної лабораторії акмеології МОІППО, розкрила питання нормативно-правового забезпечення організації національно-патріотичного виховання в закладах освіти. 
Ольга Мілєйко, завідувач навчально-методичної лабораторії управління розвитком регіональної освіти МОІППО, окреслила шляхи управлінського супроводу в організації національно-патріотичного виховання в закладі освіти.
Анна Гінкул, учитель історії і права Мішково-Погорілівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату, виступила з теми «Формування громадянської компетентності засобами національно-патріотичного виховання: медіаосвітній підхід» 
Олена Вітковська, завідувач навчально-методичної лабораторії акмеології МОІППО, та Віталій Гладун, старший викладач кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО, у практичному модулі семінару провели майстер-клас «Активні форми організації роботи з національно-патріотичного виховання дітей та молоді за програмою тренінгу «З Україною в серці». 
Тетяна Волошина Волошина, директор музею «Мир і людина» Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 7, ознайомила з діяльністю музею як засобу формування громадянина-патріота та подарувала учасникам семінару власні збірки: «Народний музей «Мир і людина» та «Батьківщину і матір не вибирав».
Обласний семінар-практикум пройшов у атмосфері співпраці та конструктивного діалогу.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання