Єдина Країна! Единая Страна!
 
17 | 07 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідСПІВПРАЦЯ МОІППО З КИТАЙСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ

P1700001

04 квітня 2018 року у Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти із метою реалізації проекту з вивчення китайської мови у закладах освіти Миколаївської області відбулася зустріч із Дінь Сінем, співдиректором освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського від китайської сторони.

Шуляр Василь Іванович, доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, директор МОІППО, заслужений учитель України, наголосив на формуванні мовної компетентності та збільшенні інтересу до вивчення китайської мови, що зумовлено зростанням ролі Китаю у міжнародному співтоваристві та перспективами китайської економіки як однієї із найпотужніших економік світу.

На зустрічі були присутні: Стойкова Вікторія Володимирівна, кандидат педагогічних наук, заступник директора МОІППО; Матіюк Микола Георгійович, директор Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 ім. О. Ольжича Миколаївської міської ради.

Сторони обговорили можливості та перспективи співпраці щодо реалізації проекту з вивчення китайської мови у закладах освіти Миколаївської області.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання