Єдина Країна! Единая Страна!
 
25 | 05 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід



Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

DSC03268

24 лютого на  базі Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 51 відбувся ІІІ  (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.  У заході взяли участь 56 осіб. Призові місця здобули 26 учнів.

Найкращі результати показали учні Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради, Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради, Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради.

Щиро дякуємо адміністрації Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради, особисто директорові Масюті Євгену Івановичу за створення комфортних умов для проведення олімпіади.

Вітаємо учасників, переможців та їх педагогів!

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

9 клас

І місце

1. Адубецький Антон Валентинович, учень 9 класу Миколаївської  гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

1.  Радченко Вікторія Андріївна, учениця 9 класу Миколаївського  юридичного ліцею  Миколаївської міської ради.

2. Дробот Анастасія Романівна, учениця 9 класу Миколаївського  економічного  ліцею  №2 Миколаївської міської ради.

3. Жосс Анна Сергіївна, учениця 9 класу Куцурубської ЗОШ І–ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Куцурубської сільської ради Очаківського району.

4. Масько Таїсія Михайлівна, учениця 9 класу Миколаївської  гімназії  № 2 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

1. Коваль Дарина Сергіївна, учениця 9 класу Баштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради.

2. Динник Сергій Анатолійович, учень 9 класу Миколаївської загальноосвітньої школи           І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради.        

3. Дуля Ольга Юріївна, учениця 9 класу Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради.

4. Донець Діана Андріївна, учениця 9 класу Мазурівського  НВК ЗОШ І–ІІІ ступенів Кривоозерської районної ради.

5. Філіпова Анна Сергіївна, учениця 9 класу Новобузької  гімназії  ЗНЗ ІІ–ІІІ ступенів Новобузької районної ради.

6. Гулієва Айтач Габіл кизи, учениця 9 класу Мішково-Погорілівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради.

 

10 клас

І місце

1. Штабна Валерія Михайлівна, учениця 10 класу Миколаївської  ЗОШ І–ІІІ ступенів №  3 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

1. Терлецька Марія Іванівна, учениця 10 класу Миколаївського  юридичного  ліцею Миколаївської міської ради.

2. Самойленко Анастасія Андріївна, учениця 10 класу Миколаївської  ЗОШ І–ІІІ ступенів № 20 Миколаївської міської ради.

3. Бенедюк Катерина Олександрівна, учениця 10 класу     Березанської  ЗОШ І–ІІІ ступенів Березанської районної ради.

4. Щербак Дар’я Олександрівна, учениця 10 класу  Миколаївської  ЗОШ І–ІІІ ступенів №51 Миколаївської міської ради.

5. Лєбідєв Руслан Сергійович, учень 10 класу Новоодеської гуманітарної  гімназії Новоодеської районної ради.

ІІІ місце

1. Радіонова Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Южноукраїнської міської ради.

2. Гусанова Наталія Дмитрівна, учениця 10 класу Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 10  Вознесенської міської ради.

3. Поклицька Яна Юріївна, учениця 10 класу Широколанівської  ЗОШ І–ІІІ ступенів Веселинівської районної ради.

4. Волченко Даріна Володимирівна, учениця Першої української  гімназії ім. М. Аркаса Миколаївської міської ради

 

11 клас

І місце

1. Шаленний Андрій Олексійович, учень 11 класу Миколаївської  гімназії № 2 Миколаївської міської ради.         

ІІ місце

1. Сушко Юліана Олександрівна, учениця 11 класу Миколаївського  юридичного ліцею Миколаївської міської ради.

2. Білоконь Єгор Володимирович, учень 11 класу Миколаївської  ЗОШ І–ІІІ ступенів № 20 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце   

1. Спринська Яніна Олегівна, учениця 11 класу Миколаївського  юридичного ліцею Миколаївської міської ради

2. Гажа Олександр Олегович, учень 11 класу  Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради.

 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання