Єдина Країна! Единая Страна!
 
25 | 05 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід



Вітаємо переможців ІІІ етапу обласної учнівської олімпіади із зарубіжної літератури!

olimp

Переможці ІІІ етапу обласної учнівської олімпіади із зарубіжної літератури

 25 лютого 2018 року

 

9 клас

 І місце

Руда Анастасія, учениця Єланецької ЗОШ І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради.

Феденяк Юлія, учениця Первомайської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 5 Первомайської міської ради.

 ІІ місце

Барбалат Ауріка, учениця Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 7.

Малежик Олександра, учениця Снігурівської районної гімназії ім. Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради.

Шиян Валентин, учень Ольшанської ЗОШ І–ІІІ ступенів Ольшанської селищної ради Миколаївського району.

Нехайчик Єлизавета, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради.

 ІІІ місце

Єдіна Людмила, учениця Арбузинської ЗОШ І–ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка Арбузинської районної ради.

Краснюк Вікторія, учениця Березнегуватської ЗОШ І–ІІ ступенів № 1 Березнегуватської районної ради.

Степанова Дар’я, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 імені О. Ольжича Миколаївської міської ради.

Ільницький Данііл, учень Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

Бондарук Софія, учениця Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради.

Підрушняк Катерина, учениця Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Южноукраїнської міської ради.

Касьянова Діана, учениця Себинської ЗОШ І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради.

Пікуль Катерина, учениця Новобузької гімназії Новобузької районної ради.

Позняк Світлана, учениця Софіївської ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради.

Король Єлизавета, учениця Новомар’ївської ЗОШ І–ІІІ ступенів Братської районної ради.

 

10 клас

 І місце

Андреєва Єлизавета Андріївна, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

 ІІ місце

Орлова Валерія Євгенівна, учениця Степівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Миколаївської районної ради.

Солтановська Діана Веніамінівна, учениця Первомайської ЗОШ

І–ІІІ ступенів № 4 Первомайської міської ради.

Павлюк Олена Андріївна, учениця Новобузької гімназії – загальноосвітнього навчального закладу ІІ – ІІІ ступенів Новобузької районної ради.

Акуленко Поліна Сергіївна, учениця Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради.

 ІІІ місце

Бенедюк Катерина Олександрівна, учениця Березанської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березанської районної ради.

Максименко Поліна Володимирівна, учениця Баштанської гімназії Баштанської міської ради.

Рогова Вероніка Олександрівна, учениця Миколаївської ЗОШ № 20 Миколаївської міської ради.

Карась Ольга Миколаївна, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії

ІІ – ІІІ ступенів Новоодеської районної ради.

Потужня Яна Олександрівна, учениця Новокостянтинівської ЗОШ

І–ІІІ ступенів Братської районної ради.

Цай Аліна Вікторівна, учениця Шевченківської ЗОШ І–ІІІ ступенів Шевченківської сільської ради Вітовського району.

 

11 клас

 І місце

Балінська Валерія, учениця Первомайської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 5 Первомайської міської ради.

Оганесян Жанна, учениця Першої української гімназії ім. Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

 ІІ місце

Лукасевич Володимир, учень Першої української гімназії ім. Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

Шилюк Анна, учениця Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради.

Вериковський Олександр, учень Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

Громовий Михайло, учень Очаківської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Очаківської міської ради.

 ІІІ місце

Бінюк Олександр, учень Пересадівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Вітовського району.

Храпков Валентин, учень Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4.

Дячук Олеся, учениця Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 7.

Топчу Дар’я, учениця Єланецької гуманітарної гімназії Єланецької районної ради.

Спільник Ангеліна, учениця Вознесенської гімназії № 1 Вознесенської міської ради.

Оліфер Олена, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 22 із поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

Мігачова Галина, учениця Новоодеської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Новоодеської районної ради.

Майстренко Аріна, учениця Широколанівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Веселинівської районної ради.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання